Sugestii Sugestiile tale privind viitoare dezvoltari ale OGame asteapta doar sa le spui tuturor. O poti face aici oricand vrei

  • Cand esti un user nou prima postare dureaza pana moderatorii verifica continutul sa se asigure ca nu esti un bot de reclame, poate daca @Mao v-ar fi explicat treaba asta nu se ajungea aici.

    Respectiva caracteristica este default WBB4, nu poate fi eliminata. Este o masura de siguranta luata de producator, WoltLab.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Respectiva caracteristica este default WBB4, nu poate fi eliminata. Este o masura de siguranta luata de producator, WoltLab.

    Perfect, acum s-a lămurit și toată lumea știe.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Comunism nu este. Cel mult, forumul a fost capturat de statul paralel. /sarcasm



    Pe de alta parte, am aprecia foarte mult daca ne'ar intreba cineva daca tine de noi un anume aspect, inainte sa ne linsati pentru ca nu facem nimic in legatura cu asta.



    Cu drag, a voastra echipa a forumului :)

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • salutare


    E clar ca e nevoie de mai multa intelegere de ambele parti ; in definitiv prin comunicare toata lumea castiga ! Echipa jocului este formata din voluntari si au obligatii pe care le rezolva cum pot in limita timpului disponibil. Ca sa arati cu degetul aceasta echipa nu e in regula ; sunt convins ca fac tot ce se poate in limita posibilitatilor. Ca jucator sa astepti un raspuns mai mult decat trebuie iar nu e bine ....
    De aceea cred ca totul sta in comunicare ; fara vorbe inutile , fara jigniri/mistouri!
    Si , parerea mea ,cred ca totul tine de RESPECT!
    Vreti schimbare ? ajutati la schimbare!
    Dar , va rog, haideti sa o facem in mod constructiv , fara vorbe inutile!
    ce parere aveti?

  • Asa cum am spus de atatea ori, aplicatiile sunt deschise.
    Asteptam cu drag oameni ce vor sa se implice, oameni cu un comportament civilizat pe forum si in joc.
    Retineti ca accederea in echipa necesita seriozitate, alocare din timpul vostru liber, implicare deplina.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS