Cat trebuie un incepator sa stea dupa staff ?

  • Cat trebuie sa stea un incepator ca sa i se valideze un post? Am facut post acum 22 de ore si inca nu mi s-a validat... Cu toate ca am dat pm la toti moderatorii on de pe forum inclusiv celui care se ocupa de acea sectiune si nimic. Deci facem si noi ceva, sau doar mai aruncam cate un ochi la misto pe forum ?

    Termina cu faze de gangsta pe insta, ca la prima palma
    te vad si fugind.

  • Fi serios...
    Oamenii astia nu sunt obligati sa stea 24 din 24 pe acest forum. Au si ei o viata iar board-ul acesta nu reprezinta job-ul lor de toate zilele.
    Nu iti inteleg panica. Nu iti inteleg nemultumirea.

  • Mai apar si jucatori decenti ca atitudine pe aici? Stiti - genul ala de copii educati care stiu sa intrebe politicos ce au de intrebat? Sau genul isteti, pe care sa-i duca mintea sa faca un ticket cand e nevoie de un ticket?


    nu de alta, dar de mojicii suntem satui, nu prea mai e loc de ghiolbani, îi "piața" plina.


    (intreb pentru un prieten, desigur)

  • Mai apar si jucatori decenti ca atitudine pe aici? Stiti - genul ala de copii educati care stiu sa intrebe politicos ce au de intrebat? Sau genul isteti, pe care sa-i duca mintea sa faca un ticket cand e nevoie de un ticket?


    nu de alta, dar de mojicii suntem satui, nu prea mai e loc de ghiolbani, îi "piața" plina.


    (intreb pentru un prieten, desigur)

    De indata ce moderatorul de la sectiunea aia e on, ii dau pm si ma ignora si sta o ora on , vrei sa il ridic in slavi si sa ma comport civilizat? :) Tinand cont ca e postul facut de 20ore +.


    PS: Daca stiu ca nu pot valida posturile facute de membri noi de ce nu scot acea chestie, care ne inpiedica sa postam ?

    Termina cu faze de gangsta pe insta, ca la prima palma
    te vad si fugind.

  • Stii... in general faptul ca te porti civilizat sau necivilizat tine doar de tine, nu de interlocutor.


    Un individ care e generic politicos se va purta civilizat si daca interlocutorul e ghiolban, pe cand un needucat se va purta cum stie el, indiferent cat de politicos ar fi interlocutorul.


    Cauta sa asimilezi informatia de mai sus si cauta sa deschizi un ticket, in care sa soliciti ...ce-oi avea tu de solicitat.

  • M-am reapucat dupa 3 ani de pauza si cand vad genu de oameni ca tine ma face sa imi para rau si sa ma las.
    Daca esti politicos si " educat " cum zici tu crezi ca obtii ceva ? Iti zic eu ca nu obtii absolut nimic, nu o sa iti fie bine pana nu spui ce ai de spus si uneori trebuie sa fii mai dur ca sa te faci inteles. Vina mea ca am postat nici ca o sa se mai intample sa nu deranjez staff-ul si pe altii de pe forum, poate chiar o sa ma las din nou...

    Termina cu faze de gangsta pe insta, ca la prima palma
    te vad si fugind.

  • M-am reapucat dupa 3 ani de pauza si cand vad genu de oameni ca tine ma face sa imi para rau si sa ma las.
    Daca esti politicos si " educat " cum zici tu crezi ca obtii ceva ? Iti zic eu ca nu obtii absolut nimic, nu o sa iti fie bine pana nu spui ce ai de spus si uneori trebuie sa fii mai dur ca sa te faci inteles. Vina mea ca am postat nici ca o sa se mai intample sa nu deranjez staff-ul si pe altii de pe forum, poate chiar o sa ma las din nou...

    Suferi de mania persecutiei, imi pare rau sa-ti spun.
    Toata lumea are ceva cu tine.. Ba moderatorii ca nu-ti activeaza postarea, ba eu si vYxx ca ne luam de tine..


    Ce pot sa zic decat ca meriti ce ti se intampla.


    Dupa cum ti-am zis si in mesajul privat, nu mai continui ca nu am cu cine.

  • @Zanka-no-Tachi ai un avertisment de ''bun revenit''. A te da in spectacol tine de lipsa educatiei, dar asta nu ma priveste.
    Topicurile se aproba cand decidem noi, dupa ce intrunesc filtrele de rigoare. Altfel, topic :lclosed: .

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS