Bug Reclamă

  • Intru pe oricare din serverele mai vechi pe unde am conturi și mă lovesc de reclama asta ce apare la fiecare refresh al paginii. Am încercat deja cu șteregere cookies și toate cele :) Problema persistă!



    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Nup. Sunt cele vechi, unde nu mai sunt activi. Pe Antares, nu întâmpin aceeasi problemă.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Peste tot apare reclama , cred ca ogama sa gandit ca varianta asta e mai buna sa iti scoata ochii cu reclama aia cat casa in fata. presupun ca este noua strategie de publicitate

  • Ideea e că nu ai efectiv cum să joci, dacă vrei să activezi pe un univers mai vechi. La orice click, apare iar. E obositor și deranjant!

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Nup. Sunt cele vechi, unde nu mai sunt activi. Pe Antares, nu întâmpin aceeasi problemă.

    Daca n-ai Comandant, de ce vorbim despre bug?... ^^


    @oldshadow, Comandantul filtreaza reclama la alte jocuri, nu si anunturile cu evenimente si oferte.


    :closed:

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Se pare ca trebuie sa va precizez in plus ca interfefa Lobby nu are legatura cu Comandantul. Facilitatile oferite de Comandant (recte filtrul de reclama) se refera strict la contul de joc unde este activat, Comandantul nu ofera facilitati pentru Lobby.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS