Jucatori noi Xalynth

  • Mie personal mi-ai cerut ajutorul? cumva si celor din alianta? simplu eu am un procedeu care il aplic dupa un anumit rank al jucatorului...imi vinde deuteriu cat ar avea el , iar in schimb eu ii trimit resurse , de exemplu imi trimite 500 de mii , ii trimit 3 mil fier si 1 mil cristal sau 500 mii cristal..si asa isi dezvolta minele...il invat si automat presez minerind si invatand sa joace.

  • Nu, pentru ca, de cate ori am cerut ajutorul la resurse la orice altceva, eram facuta cersetoare. Deci prefer sa ma dezvolt singura

  • Salutare, am vrut sa intru și eu mai de mult pe xalynt, dar tot din cauza timpului, la mine rămâne valabil VM, totuși, nu am mai jucat de peste un an pe x1 viteza, voi intra și eu în câteva zile, din păcate asta o sa îmi ia timp și voi lăsa mai la urma vechile servere, sper sa se rezolve cât mai repede cu lobby, am 2 conturi de măritat pe servere mai mari, nu as vrea sa le sterg. Sper sa pot avea timp de joc.
    Apropo Celentano, e posibil sa ne vedem și aici, așa poate ca începem amândoi în același timp, dar zic sa o luam de la 0....

  • :pclosed:


    Va rog sa cititi si sa respectati regulamentul forumului. Astfel de atitudini va pot lasa rapid fara conturile de forum.
    Puteti avea rivalitati mai... "sportive" de'atat.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

    The post was edited 4 times, last by Tommy ().