Bounty hunt 100.000.000# Cristal

  • Ce soarece parsiv esti ma , adica eu din respect ce i sa intamplat lu Kim v.am lasat pe toti si tu ca terminatul postezi asa ceva .Spor:)) ..Ai de 10 ori minele mai mari ca mine si tot apelezi la altii:)).

  • ce va place sa ma mai intepati=)) ,si daca am cerut sfaturi care e problema? am invatat , deocamdata nu am devenit Mare Imparat de ferma ce am fost ca altii:)) . EU cand cer le si aplic si le si perfectionez:)).


    Mare jucator ai devenit si tu ghost1 de la o vreme...l-ai intrecut si pe Squaker , ce sa mai.

  • Samuraiulgpl incercand sa fuca de necazuri isi schimba numele in Ichigo Kurosachi
    Cand pierzi flota promite-mi ca te lasi de jocul asta si te apuci de un stil de viata mai sanatos.
    :sheep:

  • Ce mai umfla baietii muschii pe forum...in joc sunt 0 barat. Datul din gura n-a adus nicicand nimic util societatii. Spre deosebire de voi, macar Samuraiul isi foloseste propriile resurse si timp sa isi sparga inamicii, voi oferiti recompense altora. Asta imi aduce aminte de smecherii de la bloc, cand voiau sa te dovedeasca veneau cu 2-3, niciodata singuri...cam asa si voi. Singura diferenta era ca aia aveau 8 ani si nu intelegeau ca in viata trebuie sa te iei singur la tranta cu problemele. Din cate stiu...si voi aveti ceva persoane cu flota in alianta dar aveti nevoie de ajutorul altora.


    Si mai spuneti de altii...mi-ar cam fi rusine in locul vostru. Vreti sa dovediti ca sunteti mai buni, bateti-ne singuri. Pana una alta...am vazut atitudinea de "pussy" in razboi...v-ati ascuns care pe unde a putut. Am dat in voi putin, cam ce-am reusit sa prindem si noi, pana ne-am plictisit...nu puteam castiga un razboi lovind doar in cei micuti. Cand o sa dovediti si voi altceva in afara de cuvinte goale pe forum, atunci poate va luam mai in serios.


    Seara faina !

  • :closed:

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Va rog sa purtati rafuieli insotite de offtopic, spam, insulte, altundeva decat pe forum.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”