[Razboi] Empire- Zion

  • Din vremuri mult apuse , un razboinic a luptat pentru o alianta din toate puterile , dar vazand ce coruptie era in aceea alianta , s-a decis sa plece intr-o lunga calatorie .Pe parcursul calatoriei , a intalnit multi razboinici drepti si onesti luad decizia impreuna sa devina si ei o mareata alianta , bazata pe prietenie , incredere si ajutor reciproc.
    Asa a luat nastere Empire , dar din pacate vazand cum alianta prinde radacini si devine din ce in ce mai puternica , coducatorul aliantei Zion , s-a decis sa atace miseleste , cand toata lumea doarme.
    Cei din Empire s-au unit si au declarat Razboi celor din ZION.
    Fie ca cea mai buna alianta sa castige.
    Razboiul este unul STANDARD.
    Membri aliantei EMPIRE :
    cretu
    SamuraiulGSM
    galezu
    sirdanyel
    Dl Goe
    Bufonul
    Commander Echo
    miliamper
    TOOR
    Sharp_77
    DR CIOMU
    LUIGI58
    mitraliera
    maestrulwro
    CalatorprinUnivers
    nea Goe
    Hyde
    HELL



    PS: din pacate pinguinu de brandon mi-a dat mute de oftica si ii pot comunica decizia.

    • sotw_25_samurai_by_mantinieks007_d96zu0n.jpg

    The post was edited 2 times, last by bgdul ().

  • cine sa ma invete ma , brandon? niciodata , nu uita cand ma zbateam pentru ea ,cine va facut lunile in zion 80% dintre ele sunt facute de mine ,
    Nu uita ca m-am descurcat de unu singur ...

  • Poate mai completezi si tu cu ceva informatii.. Razboi standard sau limitat? Condiții? Lista membrilor?Citeste si tu regulile ca sa formulezi cum trebuie cererea de razboi... Asteptam totusi si raspunsul lu Brandon...

  • Daca e razboi, e vorba de razboi in ogame, nu de razboaie personale.
    Va rog sa rezolvati problemele in privat. :)

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • ba tu n-ai treaba in alta parte :)) daca oameni ii mananca in cur sa imi farmeze noobi , sa ne vorbeasca de sus , sa ne supraliciteze si sa dea cu rachete noapte...ce inseamna asta ca ii mananca... , iar tu te c-am oftici daca imi aduc aminte ai stat ceva pe capu` meu sa ma spargi si nu ai reusit:)) dute si si vezeti de treaba ta:))

  • nu fac treaba asta ca am flota si ei nu..si ei au fleeteri dar daca ataca miseleste nu e vina mea...si ala evita sa vb cu mine.:)) eu i-am anutat cu 3 ore inainte..asa cred ca am avut bun simt.

  • Deci... Sa inteleaga toata lumea... O alianta de jucatori cu flote declara razboi unei alianțe de testosi...si se dau lovituri pe 5 sateliti...

    Bastards-vs-Hades


    Pai cand unii fac ce deja ati facut voi acum ceva vreme tu consideri ca este penibil ?Dar atunci cand voi erati penibili in ochii tuturor cum era?!
    Sa mu ra iu le sa faci fs de acum ca te sparg ca nu m-ai bagat in alianta sa particip si eu...cu toate ca sunt miner :))
    Bafta si da-le la geoale...dar cred ca te-ai cam grabit ca ai postat deja niste lovituri...mi se pare ca razboiul standard se aplica la 12 ore dupa ce ai lansat declaratia..nu mai stiu sigur dar sunt cred ca cineva din echipa ogame o sa iti explice in curand :P

    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr

  • Midfilder, chiar nu vad ce treaba ai tu de sari de posterior asa frumos.. Parca te plângeai ca stergi contul, sau ai fost doar in cautare de atentie ca o diva de wowbiz? Daca vrei sa o dam in penibilitati .. Aaa, am uitat ca Samurai este protejatul tau pe care l.ai ajutat sa crească....Cat despre razboiul cu Hades, sa imi arati unde am atacat eu pt 5 sateliti si am postat pe forum;) Cat despre tine Samurai...pur si simplu am facut o observatie care e in mintea tuturor.....in fine, nu stau sa imi bat capul... Succes in atacuri

  • Cred ca sunt postate vreo 3-4 hituri deja.. nu ca ar fi interzis sar nu se prea pun la socoteala :)
    Da, razboi. Ce fel de...?
    Nu ar fi rau sa cititi si Regulile din cand in cand... macar cand aveti interes.
    In alta ordine de idei mult succes ambelor aliante!

  • Pai ,de unde stii tu ca mid ma ajutat sa cresc , mi-a trimis cumva resurse free si eu nu stiu? iti dai cu parerea prost de data asta , daca ii zici lu Mid de ce se baga aiurea...tu de ce te bagi... care e problema daca declar razboi...am postat la misto pentru 2 3 atacuri , stiu eu pe cine sa atac...nu ma laud cu cei incepatori..., si pentru un 1 satelit atac , daca este considerat dauna de razboi. Care nu-i convine sa sara de acest Thread , ca eu nu mi-am dat cu parerea prin ce a-ti postat voi ...mi-am vazut de treaba mea. Ala de misel ce e , mi-a dat mute , ne jignindu-l si daca el da la sateliti , eu ii dau la Luni.

  • UPDATE:
    :censored:
    @moderatori care este procedura acum?


    Warned. Iti recomand sa citesti regulamentul-
    Tommy-

    • sotw_25_samurai_by_mantinieks007_d96zu0n.jpg

    The post was edited 3 times, last by Tommy ().