Game Of Thrones

  • wow nu am.vazut pe nimeni sa vrea spoilere:)))))
    Moare snow apoi reinvie, degetel crapa si el, regina dragonilor se culca cu snow si is ceva neamuri am si uitat gradul lor de rudenie:))

  • hmmm


    Eu cred ca se vor duce spre ceva si mai neasteptat, in directia asta au contribuit la final cu fiecare episod din sezonul asta :)
    Eventual sa ia tronul Aria? Oricum, n-as vota penteu alegerea evidenta - Tyrion.

  • hmmm


    Eu cred ca se vor duce spre ceva si mai neasteptat, in directia asta au contribuit la final cu fiecare episod din sezonul asta :)
    Eventual sa ia tronul Aria? Oricum, n-as vota penteu alegerea evidenta - Tyrion.

    Apropo de Arya si de toate scenele prin care a trecut personajul in ultimul sezon ,am auzit ca a fost sunata de Nick Fury si i s-a propus un loc in echipa Avengers dupa serial. Probabil au sesizat rezistenta ei neomeneasca , fara armura chiar ,a supravietuit la atatea ,chiar si la cladiri care au cazut peste ea :) Superba veste,voi fi vesnic multumit sa o vad luptandu-se contra lui Thanos.. Dar hei .. Thanos cred ca va face o pauza , fiind multumit de faptul ca Dany l-a scutit de cateva milioane de oameni ce trebuiau omorati

  • În ultimul episod o sa apară personaje noi
    Câteva spoilere "scăpate" pe net înainte de-a începe sezonul 8
    Nu spun mai multe, căutați și singuri
    Fanii ar fi dezamăgiți sa afle finalul dinainte, dar o sa fie și mai dezamăgiți când o sa vadă ultimul episod (dacă ce s-a "scăpat" pe net se adeverește, pana acum toate spoilere puse dinainte de-a se difuza au fost reale)


    si totusi,s-au filmat mai multe finaluri,daca asta o sa fie dat la tv,o sa fie cel mai de k***t final



    giphy.gif

    The post was edited 2 times, last by Don_Crys ().

  • Oricum, a lăsat loc(cu vârf și îndesat) de-o continuare.
    Am înțeles ca o sa mai fie un episod, un fel de "viziune a celor întâmplate"