Discutii Fuziune

  • Am o întrebare, dacă predau contul unui alt jucător, iar acesta se poate loga pe el doar cu adresa mea de email, poate sa joace, pana când o poate schimba cu a lui? Adica sa joace tot de pe adresa mea de email, dar de pe IP-ul lui? Fără sa mai fiu eu nevoit sa stau în vacanta cât el joaca on? Pana se remediază problema la lobby și poate sa treaca pe adresa lui de e-mail contul?

  • Am o întrebare, dacă predau contul unui alt jucător, iar acesta se poate loga pe el doar cu adresa mea de email, poate sa joace, pana când o poate schimba cu a lui? Adica sa joace tot de pe adresa mea de email, dar de pe IP-ul lui? Fără sa mai fiu eu nevoit sa stau în vacanta cât el joaca on? Pana se remediază problema la lobby și poate sa treaca pe adresa lui de e-mail contul?

    Proprietarul unui cont este întotdeauna deţinătorul adresei de e-mail înregistrată pe cont.
    Fiecare cont poate fi jucat de către un singur jucător, staţionarea de cont fiind singura excepţie.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Cele 25 de sloturi nu se dadeau la toate planetele deja colonizate?

    Universul respectiv are activata optiunea de +25 campuri la orice colonie.La fiecare colonizare primesti cate 25 campuri aditionale fata de cat trebuia sa aiba colonia.

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?