Fuziune curand

  • Salut Comandanti!



    Mult asteptata fuziune vine curand!



    Am lucrat ceva vreme la asta si, in fine, va putem anunta oficial ca suntem pregatiti!
    Asadar stati cu ochii pe forum. Candva in Octombrie se va intampla!
    Pana la urmatorul anunt va putem spune ca timp de mai multe saptamani am analizat cu diligenta situatia si am produs o lista cu fuziunile ce vor avea loc.
    De asemenea, fiti informati ca in urma fuziunii TOATE conturile vor fuziona - indiferent daca sunt inactive sau in vacanta. Conturile care nu vor fi selectat o tinta in faza de selectie vor fi distribuite intr-un univers tinta aleatoriu ales. (in functie de capacitatea serverului)



    Planul fuziunii este urmatorul, si este valabil indiferent daca sunteti de acord cu el sau nu:


    • Universurile exodus: Jupiter, Mizar, Orion, vor merge in universul target Univers 1. Caracteristicile vor fi ACS, 4x E/F, 50% df, 0,5 deut, probes, circular, 25 fields
    • Universurile exodus: Quantum, Rigel, Sirius, vor merge in universul target Pegasus. Caracteristicile vor fi ACS, 5x E/F, 80% df, 0,5 deut, max gal 6, circular, 25 fields
    • Universurile exodus: Ursa, Vega, vor merge in Taurus. Caracteristicile vor fi ACS, eco 6x, fleet 4x, 70% df, 0,5 deut, probes, circular, 25 fields
    • Universul exodus Wasat merge in universul target Yakini. Caracteristicile vor fi ACS, 4x E/F, 70% df, 25 fields, circular
    • Universul Xalynth ramane neafectat

    Speram ca va bucurati de veste si va uram succes!


    Echipa Ogame!


    Discutii aici!


    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

    The post was edited 1 time, last by MotanuD ().