Intalnire Bucuresti [6-9.08]

  • Salutare!


    Hai sa mai incercam o data :). Va propun o intalnire cu bere si dichis, discutii diverse - despre ogame sau nu. Pentru ca ultimele doua tentative n-au adunat suficienti oameni, m-am gandit sa propun un interval, respectiv 6.08 - 9.08, din care sa alegem de comun acord o zi, cand e oportun pentru cat mai multi dintre noi.


    Despre locatie - traditia dicteaza Pui de Urs, Grozavesti, insa ma gandesc ca si Piranha este potrivit - hai sa votam nu doar intervalul ci si locatia.


    In final, nu uitati: Caldura sufoca, berea racoreste. Berea e yummy!


    Cheers!


    (#edit: @oldshadow @Moonspell @maryuscl @king of the beer @Tizu @katz @Matza @Tommy)

    The post was edited 5 times, last by vYxx ().

  • Eu ma prezint oriunde. As prefera vineri sau sambata, deci pe 7 sau 8.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • dacă vă răzgândiți la dată, undeva pe 9-10 septembrie trag o fugă în țară de vreo câteva zile.

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------

  • Daca era dupa 15 august veneam si eu. Sa il vad pe vyxx in marime naturala

    Să-i dai o plăcintă cu mere!

    Zilele astea, nu am cum. Poate coincid odată cu Sharky. Vedem

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • @Sharky Intre 1-15 sept nu sunt eu in tara :).
    @Tommy vineri-sambata sunt 10-11.08, dar vineri plec eu din bucuresti :/
    @king of the beer ia-l si pe @maryuscl, cu forta daca e nevoie :)
    @Gusty functionezi in Bucuresti?



    Eu pot LMMJ, in oricare din serile astea. apoi... dunno, spre sf lui august sau in a doua jumatate a lui sept.

  • @Gusty functionezi in Bucuresti?

    Momentan nu. Am de alergat puțin prin ”județ” la mine. De aceea nu am timp să ajung pentru întâlnirea de acum.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Am avut senzatia ca vorbim despre sept. Pot sa vin in oricare din zilele propuse.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Salutare,
    As opta pt locatia traditionala,dar nu ma incadrez in intervalul calendaristic..abia de pe 10 inclusiv am timp...
    Am mai participat la una si la o tentativa in care ne'am strans katz,lone si subsemnatul:))
    Cei ce au degand sa mearga ii sfatuiesc sa se duca,berea e la moda oricum tot anul plus ca veti avea ce discuta si intoarce ogame-ul pe toate fetele:))

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche

  • Salutare,


    locația: Pui de Urs, Grozăvești ( http://www.puideurs.ro );
    data/ora: Joi, 9.08/20:00;
    rezervare: pe numele Marius, pe terasa cârciumii.
    setea: NEopțională!


    Ne vedem joi :)
    Cheers!

  • Poate ne explicati si cum v'ati simtit,multa lume nu stie ca actionar majoritar la pui e vyxx(jk)va adunati acolo ca sa'i faceti vanzare sa aiba omul pe ce baga materie in week-end:))
    De la 10 august incolo..care nu ajunge la pui ne programam la
    https://ialoc.ro/restaurante-b…ti/mao-pub-rezervari-2520

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche

  • :)



    Ultima intalnire a fost... revelatoare. A fost, deasemenea, ultima pe care-o organizez eu.