[Război] [Bastards] -vs- [Hades]

  • Alianța Bastards, declară război standard alianței Hades.


    Motivele: Există o fermă ce trebuie să primească mai multe. Noi oferim, nu plângem, nu dăm înapoi. Au pe acolo mari jucatori, ce plang atunci cand oamenii fac milioane profit pe ei. Csf, jucatori și ei. rotflrotfl
    Și pentru că ne-am plictisit deja.



    Membrii alianței Bastards:


    Gusty
    Sinnerman
    Nimeni Altu

    maryuscl
    Evanghelion
    BlackMaster
    Firefox



    Membrii alianței Hades:


    Governor Jupiter
    Unknown
    sirdanyel
    UNBREAKABLE
    TheRIPPER
    Azazel
    daytodie
    MOSU
    Draqqula
    bimbo
    Musashi


    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

    The post was edited 2 times, last by Gusty ().

  • incepem sa ne distram. Oricum universul este mort. Asa mai aveti activitate

    Noi ne distram de ceva timp. Problema e că sunt unii, care nu sunt în stare de nimic pe acolo și asta e plictisitor.


    De exemplu, Ferma mea personală. S-a ofticat așa tare, că a dat 350 ipm pe o planetă goală.
    Îți dai seama ce valoare ? rotflrotfl
    Cam ăsta e nivelul, nu ai ce să le faci.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

    The post was edited 2 times, last by Gusty ().

  • maryuscl

    Off: Tare as vrea sa vad si eu pe mariusica in a creste un cont si a face si el ceva pe acolo.Cat despre Eva... sa aiba grija la FS-urile cu colonizare... el are tendinta sa lase resursele din FS pe colonia facuta noua la colonizare =)))


    On: Bafta la distractie.Sper sa avem parte de fapte si nu de vorba (aia care vorbesc mult si nu fac nimic sunt in parlament).

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • O sa fie interesant... :popcorn: Cred si sper ca o sa avem ce vedea.
    Rog ambele aliante sa contorizeze TD-ul pentru a ne fi tuturor mai usor sa urmarim desfasurarea razboiului.
    Bafta celor implicati! :thumbsup:

  • Pai ce facusi ma Gusty ma ...cum farmezi tu dealerii tai din Hades daca tocmai le-ai declarat razboi?:))Pai iti mai dau ei deut 2.1.1 de acum ?ciuciu mai vezi deut :))

    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr

  • Gusty.......faptul ca tu esti zero ca jucator si caracter il stie toata lumea......dar acum vad ca esti si un mare mincinos :stick: .....razboiul asta era intre mine si tine.....dar nu ai avut suficient sange in instalatie,asa ca ai implicat si aliantele(ca doar esti un "mare" lider).....nu-i nimic va batem la gramada :raspa: .........ar fi fost mai fairplay daca nu dadeai testosii(Woq) afara din alianta inainte sa declari razboi standard,dar fairplay-ul nu e ceva ce te caracterizeaza........si ca sa revenim la cele 300 de IPM trase pe o planeta goala......erau de fapt doar vreo 200(si pot documenta cu rapoarte).....de ce nu spui aici si ca dupa ce ai consumat toate resursele pe antibalistice ai vandut apararea la fier vechi??...scopul a fost sa te las fara aparare....si te-am lasat.....de ce nu spui nimic despre celelate 2 planete care ti le-am chelit de aparari.....asta printre mesajele tale in care imi urai "de bine".....m-as bate singur cu voi toti.......dar ar fi prea mare diferenta(in favoarea mea)
    Cat despre motivul razboiului......poate ne lamuresti ce ai vrut sa spui.....te cam bate limba romana

    Motivele: Există o fermă ce trebuie să primească mai multe

    .....mai multe ce?? :lol:

    Lupta pentru a primi ceea ce-ti place sau vei fi fortat sa-ti placa ceea ce primesti...............CUMPAR GAZ !!!

  • Nume interesante si destul de interesante de ambele parti, pare ca va fi interesant !

    .......faptul ca tu esti zero ca jucator si caracter

    Cand vad astfel de mesaje...
    Bafta tuturor!



    "Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet.Teme-te daca te opresti."

  • Vedeți problemele pe care le are, doar datorită faptului că folosește CAPS. Vă dați seama ce educație are puștiul, dacă el țipă cu toată lumea. Am o prietenă ce e psiholog, vrei o recomandare ?


    Acum. Ai început să plângi precum o femeie atunci când am făcut profit în repetate rânduri pe tine. 10kk, 3kk, 4kk, 4.5kk, etc.
    Apoi, am consumat resursele pe antibalistice ? Păi mă copile, cu cine ai făcut matematica ?

    Am consumat resurse pe antibalistice, ca să râd de tine. Ai dat pe o singură PLANETĂ, 14 ture de IPM-uri a câte 25 fiecare. Matematica, dacă o făceai cu cine trebuie, îți spune că ai irosit 350 ipm.
    Să le spunem că ai dat prima dată 7 valuri, iar eu am râs de tine construind anbibalistice între valuri ? Apoi ai dat din nou, alte 7 valuri ce s-au lovit în aplaneta goală ? Apărări de 1000 lasere, 15 gaus, 10 plasma. Îți dai seama ce sufăr eu ? rotfl


    Care sunt mai scumpe, IPM sau ABM ? Ia fă un calcul, sau ai nevoie de calculator ? rotfl
    Spionai ca disperatu să vezi de ce apărarea mea nu dispare. Păi de ce, când eu râdeam de tine. HAHAHAHA


    Jucătorii lui pește, care cred că dacă dau 1000 IPM pe 3 planete goale, îi face jucători. Mă copii, mergeți mă și studiați Abecedarul.


    Copilul e frustrat și asta o vede toată lumea.


    Cât despre limba română, acolo te-ai făcut de râs singur, dar tare de tot.



    P.S. Către jucatorul unicat, UnRuptul: Mai învățăm și noi să dăm atacuri ? Nu prea știi tu dinastea complicate, sub lanxul vecinului.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

    The post was edited 1 time, last by Gusty ().

  • Pacat ca nu iti pot da ignore si pe forum....aberezi intr-un mod magistral ;))

    Lupta pentru a primi ceea ce-ti place sau vei fi fortat sa-ti placa ceea ce primesti...............CUMPAR GAZ !!!

  • Pacat ca nu iti pot da ignore si pe forum....aberezi intr-un mod magistral ;))

    Ești clovnul nostru deja. Toată lumea știe ce poți. Adică, nimic
    Cum e cu ninja ăla ? Mai înveți și tu să dai atacuri ? :love:rotfl

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Esti atat de neimportant ca si uitasem ca am lansat si cruzerele odata cu rachetele care ti-au pus jos apararea pe cea de-a 5-a planeta......dar nu ma mai cobor la nivelul tau ca ma bati cu experienta
    P.S.....vezi ca am pierdut si 8 probe cand te-am spionat.......pune raportul si de acolo......poate conteaza

    Lupta pentru a primi ceea ce-ti place sau vei fi fortat sa-ti placa ceea ce primesti...............CUMPAR GAZ !!!

  • Esti atat de neimportant ca si uitasem ca am lansat si cruzerele odata cu rachetele care ti-au pus jos apararea pe cea de-a 5-a planeta......dar nu ma mai cobor la nivelul tau ca ma bati cu experienta
    P.S.....vezi ca am pierdut si 8 probe cand te-am spionat.......pune raportul si de acolo......poate conteaza

    Cică a uitat. HAHAHAHAHAHAH


    AHAHAHAHAHAHAHA.


    Ai uitat și că ai trimis spionaj înainte de ninja ? Ai uitat că ai trimis spionaj ȘI DUPĂ ninja ? Cam așa uiți tu, ah ? :)))))
    Așa se zice la noobism, am uitat. rotfl


    Probe ai pierdut cu miile, nu e asta problemă.
    Te-ai făcut deja de râs. Dar continuă. E bine să avem un papagal.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • gusty....nu iti dai seama ca esti cel mai penibil de aici? trezeste-te frate! Tu dai lectii cand injuri ca la usa cortului pe toata lumea?


    sincer...nu imi pasa de razboiul asta, faci razboi cu o alianta care probabil nu are nicio sansa....voi ati carat euroi/lire in conturilea alea ( ca de suntem in UK )!!!


    Ramai la ceea ce esti, nu te ma da rotund...ca nu ai nicio sansa!



    Razboi placut!

  • Gusty...sa ma inveti si pe mine unde si cum sa postez ipm-urile alea de ti le-am tras.....eu nu sunt asa vechi pe aici pe ogame ca tine....nu stiu cum se face

    Lupta pentru a primi ceea ce-ti place sau vei fi fortat sa-ti placa ceea ce primesti...............CUMPAR GAZ !!!

  • Vorbesc culmea, cele 2 ferme ale mele. Păi e normal, când tot ce faceți, e să vorbiți. Sau să faceți pushuri, că ferma mea de pe Pegasus, alias king of noobs, le are cu astea.



    Care Farmerama ? Alea 350 fără să distrugi nimic ? :)))))))))))))))


    Și de aici, din nou, vă dați seama, tot ce poate un jucător. IPM pe niște apărări făcute la mișto. Păi mă, toate ipm alea, unde tu ai mai multe pierderi oricum, nu fac cât ninja ăla în care am răs de tine rotflrotflrotflrotfl

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg