Probleme logare ?

  • Nu ma pot loga pe cont , mai exact , apas "login" si nimic . Am schimbat browserul,am incercat alt pc ,ba chiar am incercat si pe telefon si nimic ..... :cursing:
    Daca ceilalti se pot loga , sunt un om "spart" 8|

  • aceeasi problema de mai bine de 2 ore......
    sa speram ca se rezolva rapid si ca in acest timp atacurile sunt restrictionate....

  • Probleme la logare nu ma pot loga a mai intalnit cineva??? Omfg :cursing::cursing::cursing:


    - Mutat, nu deschideti fiecare topicul vostru semnaland aceeasi problema.
    Mao

  • Tin sa precizez un lucru marunt,mi-am pierdut toata noaptea facand diverse chestii ,contul principal "asteapta" o flota inamica sa-mi "savureze" resursele . Eu am nevoie de somn(sunt in crestere :rolleyes: ) , dupa 18 (aproximativ) ore nedormite . Adorm->ma trezesc->observ atacul care mi-a "savurat" resursele-> ogame


    Asa ceva trebuie anuntat , iar daca e cazul de ceva BUG la fel trebuie anuntat imediat dupa ce s-a gasit (gasit de ei sau de noi,nu ca n-ar fi ceva evident)

  • Problema nu e doar pe serverul românesc. Probabil deja se lucrează la rezolvare, la fel de probabil ca și faptul că GF o sa despăgubească jucătorii cu pierderi ca de obicei...

  • Problema este pe absolut toate serverele ogame. Nu sunt motive de ingrijorare. Nimeni nu s-a putut conecta din cate se stie odata cu resetarea zilnica serverului.
    Din cate stiu Gameforge cunoaste problema (ar fi si culmea) si se incearca remedierea sa.
    Sunt cateva speculatii in ceea ce priveste cauza dar nu am primit inca nimic oficial.
    @Mao probabil o sa ne comunice imediat ce va fi in masura.

  • ahh si ceva in plus...
    In asemenea situatii serverul a fost resetat la ceea ce a fost in momentul bug-ului.
    Deci chiar daca printr-o minune cineva se conecteaza si ataca pe altcineva nu o sa fie nici un efect. La activarea back up-ului toate flotele, planetele, lunile, mine si alte upgrade-uri vor fi la fel ca in momentul de dinaintea bug-ului.

  • Mult succes, tuturor! Eu cred ca se inchide jocul ogame o.O


    Sper ca n-ati achizitionat dm recent...

  • Pe EN, Blankie, GA, a transmis urmatorul mesaj, acum 8 min :
    Game Administrator


    "Hey everyone,



    We just got the information that an attack block has been activated till 10PM, local server time, which might be extended as soon as there is more info.


    We will keep you informed."


    La noi care e treaba ca tre sa plec la munca ???

    "Cel care este prudent si asteapta un inamic imprudent, va fi victorios !" Sun Tzu

  • Nu mai pleci , sau pleci , dar spui "papa" flota/resurse rotfl . Eu personal cred ca-mi bat recordul la ore nedormite rotflrotflrotfl

  • trebulica este ca unii nu o sa poata sta toata ziua sa incerce sa se logheze. In mod normal ar trebui o restrictie de atac pentru cateva ore si dupa reluarea jocului. Parerea mea...

  • 27.06 - Actualizare Lobby si Pagina de Start


    Tuesday, 9:05pm
    NEW
    Stimati membrii ai comunitatii,


    Miercuri 27 vom avea o actualizare pentru Lobby si pagina de start. Actualizarea pentru Lobby va incepe la ora 11, iar cea pentru pagina de start la 14, ora locala.


    Versiunea 1.0.6 pentru Lobby:
    - [Nou]Casuta pentru auto-logare
    - [Fix]Meniul de selectie a tarii se suprapunea peste coloana cu statusul online


    Versiunea 9.5.1 pentru pagina de start:
    - [Fix]Corectata indicatia pentru limita de caractere a parolei
    - [Fix]Probleme cu footer-ul din pagina pentru email uitat


    Echipa OGame
    .........................
    se pare ca aceasta este problema

    sgc


    haka
    la cate resurse aveam acolo m'as fi atacat si eu


    Quote

    " STEAUA ( FCSB)"