• salutare comander...am si eu o problema de vreo 4 zile...cand deschid chatul sa vorbesc se mai deschide o fereastra mica,ca si cum as mai fi deschis un alt canal sa vorbesc separat cu altcineva.daca dau sa deschid se vede blank,asa cum apare si in atasament.daca dau pe x sa-l inchid nu se inchide,se duce jos in bara si apare "arata mai mult".dau x,se deschide inapoi ca in atasament,tot blank....care este problema?stima112.jpg

  • Iti recomand sa instalezi ccleaner(eventual de pe softpedia), si sa cureti cache & cookies la browser.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Eu am observat ca fereastra respectiva apare(ramane) daca ai cumva messje private sau mesaje pe chatul aliantei(nu circulare) necitite .
    Daca toate mesajele sunt citite(verificate) acea fereastra poate fi inchisa fara probleme.
    Aceeasi chestie e si cu acele notificari fantoma...un mesaj pe undeva e necitit.



    "Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet.Teme-te daca te opresti."

  • dezactiveaza chatul: Optiuni-General-Chat si nu o sa iti mai apara!
    spor

    Cea mai buna solutie. Mi se pare atat de inutil chatul... :love:

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Eu am avut bug-ul asta pe toate universurile. Daca vorbesti doar cu 1-2 persoane e ok. Cand comunici cu mai multi apare. Si nu poti scapa de el decat daca il dezactivezi

    Oameni sunt multi,dar multi nu sunt oameni..  :thumbdown: