[TOP 7][TOT: 1.771.444.000] Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL] vs. UNBREAKABLE [Hoarda] (A: 123.675.000, D: 1.647.769.000)

  • Putin in vizita la colegu ca la hitul anterior a reusit sa imi fure vreo 1kkk din cr si sunt multumit ca am iesit mai bine:D
    Fr again man si mai multa atentie :beer:




    On 22-05-2018 --:--:--, the following fleets met in battle:



    Attacker Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL]
    ________________________________________________


    Battlecruiser 50.000
    _________________________________________


    Defender UNBREAKABLE [Hoarda]
    ________________________________________________


    Small Cargo 5.865
    Large Cargo 4.234
    Light Fighter 21.249
    Heavy Fighter 12.551
    Cruiser 10.335
    Battleship 5.941
    Colony Ship 1
    Recycler 21.603
    Espionage Probe 16
    Bomber 1
    Deathstar 13
    Battlecruiser 2.120
    Rocket Launcher 3.000
    Light Laser 750
    Small Shield Dome 1
    Large Shield Dome 1
    _________________________________________



    After the battle ...


    Attacker Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL]
    ________________________________________________


    Battlecruiser 48.545 ( -1.455 )
    _________________________________________


    Defender UNBREAKABLE [Hoarda]
    ________________________________________________


    Destroyed!
    _________________________________________



    The attacker has won the battle!
    The attacker captured:
    12.136.250 Metal, 12.136.250 Crystal and 12.136.250 Deuterium
    111.600.167 Metal, 11.273.578 Crystal and 14.449.137 Deuterium
    27.629.321 Metal, 2.818.395 Crystal and 3.612.284 Deuterium
    6.272.331 Metal, 704.598 Crystal and 903.071 Deuterium


    The attacker lost a total of 123.675.000 units.
    Total damage attacker including follow-ups: 127.451.000 units.


    The defender lost a total of 1.647.769.000 units.
    Total damage defender including follow-ups: 1.664.555.000 units.


    At these space coordinates now float 727.000.400 metal and 416.308.200 crystal.
    Extra debris caused by the follow-up(s): 1.321.600 metal and 1.321.600 crystal.
    The attacker captured a total of 215.671.632 units.


    The chance for a moon to be created from the debris was 20%.
    The attacker(s) captured the debris.




    Summary of profit/losses:




    Summary attackers(s)


    Metal: 840.422.069
    Crystal: 384.474.621
    Deuterium: 9.275.742
    The attacker(s) made a profit of 1.234.172.432 units.



    Summary defender(s)


    Metal: -1.175.514.569
    Crystal: -564.910.321
    Deuterium: -139.801.742
    The defender(s) lost a total of 1.880.226.632 units.




    Powered by OGotcha CR Converter 4.1.6

  • felicitari inca o data de atentie......doar ca am renuntat de aseara.....nu am putut baga vmode ca aveam flote in miscare.....am renuntat pentru ca nu am echipa sa joc......am facut o strategie impotriva ta,am prezentat-o aliantei si mi-au zis ca nu ma sustin pentru ca am nap cu liviu.....asa ca fortat de imprejurari si in mare masura de pierderea flotei......renunt la ursa......timpul nu imi permite sa joc la 3x......despre tine......nu esti un mare jucator...ai doar foarte mult timp liber si sustinerea aliantei....nu am vazut de la tine nimic elaborat....doar spy&fly......acestea fiind spuse....va salut pe toti...adversari si prieteni......a venit timpul sa dorm si eu linistit......poate ne revedem pe vreun univers mai lent.....la o minereala

    Lupta pentru a primi ceea ce-ti place sau vei fi fortat sa-ti placa ceea ce primesti...............CUMPAR GAZ !!!

  • indiferent de ce crezi tu rezultatul se vede mai sus...poate in timp cand ai sa mai inveti si tu jocul ai sa iti dai seama cand poti da si tu un retur sau nu...in spatele fiecarei lovituri nu e doar spy & fly,daca nu povestesc eu cum am facut sa prind pe cineva asta nu inseamna ca a fost cum zici tu spy& fly. Si stai fara griji ca retururi am dat si eu aici daca asta te framanta sau te oftica ca nu am muscat unele momeli ale voastre.in fine bafta mai departe si poate tura care vine imi arati si tu ce mare jucator esti dar nu ca aicea :thumbsup:

  • sunt multe de spus ! in primul rand felicitari de atetie si atac ! ...speram sa nu se lase unbrek si sa vina pe "calea cea buna" X/ ...nu aveti cum sa spuneti ca nu este un jucator bun :nono: ! adevarat am avut probleme in alianta ... el a preferat pna cu liviu ...alegerea lui , rezultatul il vedem aici !
    onesaint ... man , mai usor , am auzit ca ai bagat mod v. cand nu a fost "taticu" ....
    Unbrek ... inca sper sa te razgandesti si sa ai pofta de razbunare pe "calea cea buna " !

  • sunt multe de spus ! in primul rand felicitari de atetie si atac ! ...speram sa nu se lase unbrek si sa vina pe "calea cea buna" X/ ...nu aveti cum sa spuneti ca nu este un jucator bun :nono: ! adevarat am avut probleme in alianta ... el a preferat pna cu liviu ...alegerea lui , rezultatul il vedem aici !
    onesaint ... man , mai usor , am auzit ca ai bagat mod v. cand nu a fost "taticu" ....
    Unbrek ... inca sper sa te razgandesti si sa ai pofta de rabunare pe "calea cea buna " !

    Păi dacă nu aveați PNA cu liviu, mulți dintre voi pierdeați flotele, pentru că e prea activ comparativ cu alții.
    Apoi, cu cine ai fi spart pe Ruth, dacă nu aveai pna cu Liviu ? Unbreak a gândit pentru viitor și a făcut-o bine. Ruth a profitat și a eliminat una din flotele care l-ar fi putut sparge.



    Felicitări pentru atenție, e grevă la taximetrie ? :)))
    Succes oriunde veți juca!

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • pfff de doua ori intr-o sapt?mda ce sa ii faci se intampla si la case mai mari,renegade fara suparare inainte sa ai pretentii de la un anumit jucator si sa spui ca el nu e mare jucator mai intai trebuie sa arati ca esti tu cineva ca si jucator de ogame ma refer ca sa fii ascultat/auzit si apoi poti sa spui ce ai spus tu mai sus,esti un jucator atent dar nici tu nu prea ai mari realizari,pe cand eu pe ruth il stiu de mult poate aici nu a avut sansa sa arate si e si "batran" in ogame nu mai are cheful de alta data ca sa arate, sa isi incordeze muschii ca sa zicem asa...
    Una peste alta iti doresc succes in real life si numa bine.iar tu ruth spor la cheltuit profitu' ca de obicei:))