Probleme ticket

  • Ce incercare murdara si disperata de a scapa de banul care ti se cuvine......ai lansat 7 md in loc de 6.......ai observat dupa ce au intrat.....2h30 timp de zbor.........daca nu puteai retrage trebuia sa vedem postul asta pe la 14:00-15:00......nu la 17:00.......dupa ce au intrat md-urile...........si daca ii cadea luna la ultimul md?....faceai 1 miliard profit....atunci era totul ok....eu am luat ban pt un atac banal cu probe,nu vad de ce sa nu iei si tu.....nu conteaza ca nu ai putut retrage(asta bineinteles daca e adevarat....doar tu ai avut problema asta...si doar acum).....conteaza ca ai lansat 7 :ban:

    Lupta pentru a primi ceea ce-ti place sau vei fi fortat sa-ti placa ceea ce primesti...............CUMPAR GAZ !!!

  • ba butule aveam 7 mduri sa retrag primul cu spy dupa el sa vad de incearca ninja ca nu stiu cum se face el si gladiatorul au avut activitate non-stop pe lunile din sistem de acolo, aveam spy la 1 sec dupa primul val si cand am incercat sa retrag nu mergea si nici la celalate md-uri nu am putut retrage...asa k mai lasa teatru asta ieftin aici si vezi pe unde ti-ai lasat pleosca. inafara de team viewer si jocurile voastre murdare nu stiti nimica.ori acuma tu comentezi ca sa imi iau eu ban sa mai recuperezi din profitul care l-am facut pe tine fermo?

  • ba butule aveam 7 mduri sa retrag primul cu spy dupa el sa vad de incearca ninja ca nu stiu cum se face el si gladiatorul au avut activitate non-stop pe lunile din sistem de acolo, aveam spy la 1 sec dupa primul val si cand am incercat sa retrag nu mergea si nici la celalate md-uri nu am putut retrage...asa k mai lasa teatru asta ieftin aici si vezi pe unde ti-ai lasat pleosca. inafara de team viewer si jocurile voastre murdare nu stiti nimica.ori acuma tu comentezi ca sa imi iau eu ban sa mai recuperezi din profitul care l-am facut pe tine fermo?

    7x atacuri înseamna - atac exagerat.Nu este permis să ataci mai mult de 6 ori în 24 de ore o planetă sau o lună deținute de un jucător activ.
    Daca tu crezi ca e teatru si ca folosim mai stiu eu ce poți oricând sa folosești sistemul de tichete si se poate verifica - nu lansa acuzații aiurea.


    UNBREAKABLE, a fost banat pentru un regulament modificat imediat dupa atacul lui :)
    Relax, ai câteva zile libere :D

  • Nu am sa intru in polemici cu tine.....cate atacuri ai dat?...7.....cate ai voie?...6....restul e can-can....ce ai vrut sa faci si ce nu ai vrut....regulile sunt aceleasi pentru toti(cel putin asa ar trebui sa fie)

    Lupta pentru a primi ceea ce-ti place sau vei fi fortat sa-ti placa ceea ce primesti...............CUMPAR GAZ !!!

  • dar voi chiar credeti ca nu stiu cate mduri am voie sa lanse sau ce? daca tot va dati cu presupusul dc nu puneti intrebarea dc 7 si nu 14-15 mduri? logic ca aveam de gand sa retrag primul val sa vad intentia aparartorului tinand cont ca toata ziua nu i-a disparut activitatea de pe luna respectiva. o sa se verifice ca am avut si spy la 1 sec dupa primul md cu intentia sa retrag ripul dar cum nu am putut retrage nici un val oare dc? sau eram atata de but sa risc 7 mduri sa imi iau 1 sapt ban sau cat este? tinand cont de modificarile in joc sau ce s-a intamplat sa nu ma afecteze pe mine atata timp cat nu a fost cu intentie sa fie 7 mduri in loc de 6. inainte sa incercati sa ma banati pe mine puteti sa va ganditi ca puteati pati acelasi lucru.

  • Nu am sa intru in polemici cu tine.....cate atacuri ai dat?...7.....cate ai voie?...6....restul e can-can....ce ai vrut sa faci si ce nu ai vrut....regulile sunt aceleasi pentru toti(cel putin asa ar trebui sa fie)

    adevarat atata timp cat nu din cauza modificarilor din joc s-a ajuns aici

  • 8 secunde ai intre primul si al 2-lea val.....cam la limita ca sa citesti un raport de spionaj si sa retragi....iar proba pusa la o secunda dupa primul val nu te ajuta cu nimic......o poti lansa si in ultimele 30 de secunde.....ca sa te acoperi

    Lupta pentru a primi ceea ce-ti place sau vei fi fortat sa-ti placa ceea ce primesti...............CUMPAR GAZ !!!

  • logic ca aveam de gand sa retrag primul val sa vad intentia aparartorului tinand cont ca toata ziua nu i-a disparut activitatea de pe luna respectiva. o sa se verifice ca am avut si spy la 1 sec dupa primul md cu intentia sa retrag ripul dar cum nu am putut retrage nici un val oare dc?

    spy-ul a fost la 3 secunde dupa md....toata ziua am avut activitate de la cele 19 spionaje ale tale plus restul dupa md-uri...

    ba butule aveam 7 mduri sa retrag primul cu spy dupa el sa vad de incearca ninja ca nu stiu cum se face el si gladiatorul au avut activitate non-stop pe lunile din sistem de acolo, aveam spy la 1 sec dupa primul val si cand am incercat sa retrag nu mergea si nici la celalate md-uri

    chiar vroiai sa le retragi pe toate :))) cand luna era fara aparare si cu activitate facuta de tine??

    inafara de team viewer si jocurile voastre murdare nu stiti nimica

    pai atunci sa ne explici si noua cum ai facut de ai crescut 1kk puncte la general dupa ce i-ai spart navele lu unforgiven...tin sa mentionez ca nu ai avut atacuri mari in timpul acela poate doar farmuri de cateva kk pana in 10 probabil...dupa ce l-ai dat afara din alianta,i-ai spart navele si:
    1. ai tinut resursele
    sau
    2. ti le-a vandut la rata minima
    ti se pare un joc corect???
    inainte sa arati cu degetul spre altii mai bine te-ai uita in oglinda

  • nu conteaza ca nu ai putut retrage

    Am avut si eu probleme in trecut pe U1 in a retrage ceva flote.Nici eu nu credeam pe careva de treaba asta dar pentru ca am patit...
    Oricum am rezolvat atunci cu ajutorul si intelegerea lui Das... am fost banat 1 saptamana. :lol:

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Salutare,


    Cred ca discutia asta e mai bine sa o purtati cu GO si mai ales cu tiket facut. Echipa portocalie e ON seara pe IRC (puteti vorbi cu ei in particular pentru explicatii).



    Joc placut si ganduri bune !
    Spor

  • SI A CUI ESTE VINA DACA JOCUL IMPUNE O REGULA SI DIN CAUZA ERORILOR NU SE POT RESPECTA ?
    IN NICIUN CAZ VINA APARATORULUI ! ... DACA CHIAR ESTE ADEVRATA FAZA "NU AM PUTUT RETRAGE " .... NU IL ACUZ CU NIMIC PE RUTH POATE A AVUT O STRATEGIE CARE A DEPINS DE EROARE... DAR TOT TREBUIE BANAT "OMUL NEPOTRIVIT IN LOCUL NEPOTRIVIT " GHINIONUL LUI PE CARE JOCUL TREBUIE SA SI-L ASUME SI SA IA MASURI CORECTE ! :ban::ban:

  • Si daca pierdea flota tot din cauza unui bug cum se chema, ninja?
    Mai lasati si voi ripii aia ca's plini de bugg-uri:)))

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche

  • nu aveam nimica impotriva banului daca era greseala mea dar atata timp cat totul a fost influentat de joc nu vad dc ar trebui sa iau ban ptr un lucru care indiferent ce as fi facut nu aveam cum sa il evit. sau se putea daca citeam in stele si nu mai lansam mdurile. poate o sa patiti si voi la fel si atunci sa va vad cum o sa reactionati cand o sa fie posibilitatea sa luati un ban din cauza unui bug.

  • sincer ... te inteleg ! dar problema asta trebuie sa o discuti cu "jocul" ....trebuie sa isi asume greselile ...
    pe mine m-ar bucura sa discuti sa rezolvi ... poate nu o patim noi daca se indrepta lucrurile :lol:
    P.S. - legea este lege pentru toata lumea ! indiferent de scuza BAN-ul trebuie primit ! :ban: