Cont Ursa Rank 2

  • Salut.


    Lipsa de timp si ocupatiile din viata reala nu-mi mai permit sa joc iar momentan contul a devenit o povara pentru mine fiind nevoit sa intru sa mut productia si sa fac FSurile de rigoare, asa ca as vrea sa dau contul cuiva in care as vedea potential si as putea sta linistit ca e contul pe maini bune. Nu vreau ca, contul sa ajunga aliat cu NoSkiLL pentru ca asta ar duce universul in monopol si nu mai are farmec. Am sa tin contul inca 1-2 saptamani pana ma hotarasc cui sa il dau, postati aici si am sa va dau msg cand ma hotarasc daca voi vedea pe cineva in care sa am incredere sa las contul, in caz contrar il las sa putrezeasca in vmode.


    Niste detalii despre cont?


    Rank 2 cu 7.5 mil puncte, are astro 19 si este balansat in economie curand rank 2 la eco. Rank 1 cercetari si rank 5 la flota. Luni cu portale pe toate 11 planete iar minele nu sunt inca toate egale dar curand vor fi 35/28/29. Flota buna si echilibrata iar cercetarile sunt peste toti restul. Planetele sunt pozitionate ca pentru un fleeter.
    Contul mai are vreo 40k materie pe el si toti ofiterii activi pentru inca 3 luni care i am activat de vreo 2 zile.


    Poze sau mai multe detalii imi e greu sa las fiind in permanenta doar de pe telefon.


    Nu are rost sa postati dorinta pentru contu daca nu aveti o continuitate si un profil bun in ogame, prefer sa bag contul in vmode decat sa-l las unui amator sau cuiva caruia nu-mi inspira incredere in a duce contul in siguranta mai departe.

    Cunoaşte-ţi inamicul şi cunoaşte-te pe tine însuţi; dintr-o sută de bătălii, nu te vei expune nici unei primejdii.

  • Poti sa il lasi lui Gusty....stie el ce sa faca cu munca ta.Inca nu a ajuns pe Ursa in sectiunea top10 dar daca ii dai o sansa nu o sa te dezamageasca!


    Off topic - Avertisment verbal
    Nevers

    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr

    The post was edited 1 time, last by Nevers ().

  • Stiu ca nu prea am fost pe aceiasi lungime de unda ,dar as vrea sa revin sa imi iau revansa fata de cei din noskill pentru ca am si timp acum.

  • Sunt interesat.
    Multumesc anticipat.
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Salut ogame! Nu intru prea des pe forum dar nu ma pot abtine "da-mil"????
    Ca sa fiu si la subiect stati toti linistiti ca Deviluts nu o sa va dea contu, o sa il paseze tot catre un cunoscut si oricum nu cred eu ca se lasa el, dar asa ca sa mai fie niste discutii, a deschis topic-ul asta:)

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !