Pt Goku Ca M-a Criticat

• ma uimesti :D cand ziceai ca il umilesti pe goku cu un sign belea nu te-am crezut :D
    felicitari pt creeatie 10/10 ;)

• ete fas aXe :))

oricum ms de nota :))

The post was edited 1 time, last by *Crus4d3r* ().

• se poate da nota unei asemenea opere? 8o din partea mea nu ai nota ... ca nu stiu cum sa scriu infinitul numerelor :P dar,{exista un dar} pot sa zic ca e EXCEPTIONALA ... felicitari :X si ce au mey desenele astea?cand au aparut bag mana in foc ca le'ati vizionat :> bv

» Keep calm, I'm here! «

• frumos ;) crus4d3r tu ai inteles gresit nu am zis ca nu stii face sig-uri doar ca sigul care lai pus la batalie era prea simplu :P si cum zicea cody eu exagerez si le incarc prea mult...tu le faci mai simple si gata:P omul din greseli invata :D

oricum nota 10 nice imi place dc nu lai facut asta mai repde?? :P

• goku la batalii se pune numai un sig ;) :D daca mai pun unu incurc regulamentul :D

• UUUUUUUU, 100 din 10 , place sig la mine, majin poate lua sig??? plssss:D :D :D

The post was edited 1 time, last by MajinVigita ().

Originally posted by *Crus4d3r*
    Uite Goku sa nu zici ca am degeaba ranku :P

N-ai flow,deph,text...compozitie slaba,culori slabe,overcontrasted.Trebuie sa citesti muuulte tutoriale.Daca ar fi sa dau o nota,ar fi un 5.:)

Originally posted by Harlem

N-ai flow,deph,text...compozitie slaba,culori slabe,overcontrasted.Trebuie sa citesti muuulte tutoriale.Daca ar fi sa dau o nota,ar fi un 5.:)

Ai dreptate dar uite-te la data ultimului post .
    6 mai , imediat 4 luni..

• harlem ii de mult sig da in fine

bun fa un sig si sa vedem daca ii numai gura de tine sau nu!

si nenea postu ala de de muuuuult