Discutii univers nou, Ursa

  • Sper sa ne anuntati inainte de a il lansa , nu de alta,dar majoritatea sunt la lucru :lol:
    Ideal ar fi sa se anunte ziua macar cu 3 zile inainte , de ora.. trecem peste ,desi normal ... :-@
    Eu personal daca nu intru in aceeas zi in care se va deschide,nu voi juca :crazy::raspa:

  • Sper sa ne anuntati inainte de a il lansa , nu de alta,dar majoritatea sunt la lucru :lol:
    Ideal ar fi sa se anunte ziua macar cu 3 zile inainte , de ora.. trecem peste ,desi normal ... :-@
    Eu personal daca nu intru in aceeas zi in care se va deschide,nu voi juca :crazy::raspa:

    Deobicei se anunță cu 2-3 zile inainte de lansare. ;)

  • Deobicei se anunță cu 2-3 zile inainte de lansare. ;)

    Acest "deobicei" , se trimite si prin email ? Nu de alta,dar nu am primit veac email cu deschiderea unui nou servar , cu 2-3 zile inainte,eventual dupa :lol::lol:
    Oricum , ce am afirmat mai sus,ramane :coffee:


    O6IVVrS.jpg

    The post was edited 1 time, last by Replika ().

  • In urma votului vostru am cerut spre aprobare urmatoarele caracteristici:




    RO: ACS, x6 eco, x3 fleet, 70% DF, 0.5 Deut consumption, 5 galaxies, +30 fields, 10.000 DM after validation, espionage probe storage ON

    Aproximativ cum am votat si eu,mai putin la DF,doream 50%,practic a2a varianta majoritara...


    Votul se va putea exprima pana in 29 Noiembrie, iar cele mai dorite doua variante vor fi trimise catre GameForge spre aprobarea uneia.

    a2a e inexistenta se pare,dar oricum a iesit votul majoritar pana la urma...ca practic era diferenta doar de debris,si era culmea sa se trimita doua cariante aproximativ identice...doar asa ca chestie...oricum trebuie si aprobat...poate ne trezim cu vre'un non ACS si 30%in aparare pana laurma..:))

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche

  • da prietene revenim in forta...deabea astept sa se deschida...te bagi si tu?

    Parcă m-au trezit niște amintiri :))) Și am ceva timp liber uneori. Pe care îl alimentez cu LOL momentan. Dar parcă îmi e dor să dau niște atacuri :)))))


    Caută-mă pe facebook, Ivanov Augustin. Acolo mă găsești mai des. Valabil și pentru cei care nu mă au. Pot fi și dușmani :)) Viața reală nu reprezintă jocul în sine.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Nu putea să aibe startul de atunci, că aveam și eu vreo două săptămâni de concediu ? :)))


    Oricum ne vom vedea acolo. Sper să fim în număr cât mai mare. Vă pupă tata!

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg



  • Oricum ne vom vedea acolo.

    Deci deja stim pe cine va avea loc primul top10.


    Spor tuturor la joc!

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Pacat ca voi fi plecat...aiurea ca se deschid mai mereu in ajunul Pastelui sau Craciunului!
    Daca o sa fie ceva mai multi o sa ma bag si eu dupa sarbatori(mi-e dor de un univers mai activ).



    "Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet.Teme-te daca te opresti."

  • Se pare ca se strang cativa jucatori vechi pe joc poate ma bag si eu sa mineresc:D

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

  • Precum și jocul tău de ogame, sau cum ? Vezi-ți de pushurile tale și lasă discuțiile pentru oameni inteligenți.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Iar eu va rog sa ramaneti la subiect sau voi lua masuri conforme cu normele in vigoare.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze