Intalnire Bucuresti, 6.10.2017, Pui de Urs

  • Intalnirea se confirma!


    Am facut rezervarea pentru vineri, 13.04, 20:00.


    ps: nu-i nevoie sa faceti conturi noi pe forum ca sa confirmati prezenta :)))

  • Hai ca vin si eu sper ca au tuborg, preferabil sa fiti si mai devreme :)) ajung la 7

    [align=center]"Pot să pierd ultima picătură de sânge din mine, ca să ai tu dreptul să mă contrazici pe mine. Asta înseamnă, de fapt, democraţie!"
    Ion Raţiu

  • Matza, te prinzi tu. suntem multi si foarte sociabili. Tizule, ma bucur ca vii :)


    haideti cat mai multi!

  • Frumoasa intalnirea, sper sa se mai faca asemenea initiative, si For The Alliance!!

    [align=center]"Pot să pierd ultima picătură de sânge din mine, ca să ai tu dreptul să mă contrazici pe mine. Asta înseamnă, de fapt, democraţie!"
    Ion Raţiu

  • pai hai sa facem :)


    cum vi s-ar parea sa ne intalnim o data pe luna? poate data viitoare va fac o surpriza si nu ma imbat o.O

  • Poate luna viitoare aș fi și eu prezent ^_^

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Why not,:) merge odata pe luna.

    [align=center]"Pot să pierd ultima picătură de sânge din mine, ca să ai tu dreptul să mă contrazici pe mine. Asta înseamnă, de fapt, democraţie!"
    Ion Raţiu

  • este cam departe Bucurestiul pentru mine dar sper macar ca data viitoare sa puneti aici poze normale, la urma urmei a fost o intalnire a comunitatii, toata lumea a fost invitata si a venit cine a vrut/putut.
    Oricum initiativa este laudabila. La mai multe...

  • este cam departe Bucurestiul pentru mine dar sper macar ca data viitoare sa puneti aici poze normale, la urma urmei a fost o intalnire a comunitatii, toata lumea a fost invitata si a venit cine a vrut/putut.
    Oricum initiativa este laudabila. La mai multe...

    A fost mai intim de data asta. Cand am fost mai multi, s'au facut si poze. :D


    Din pacate, postarile vechi cu intalniri, dinainte de update'ul recent la forum, nu mai sunt. Erau acolo ceva poze de la pui de urs si de la Ploiesti.



    Ne vedem data viitoare!

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Salutare, Forum!


    In spiritul continuitatii pe care ne-am asumat-o, a pasiunii pentru Ogame si pentru bere, propun sa ne revedem si in luna mai:


    Vineri, 11.05.2018, 20:00+, Pui de urs, Bucuresti.


    Ca de fiecare data, sunteti cu totii bineveniti (eventual insotiti de soti/sotii/copii/amici neimplicati in joc/etc). Rezervarea pe numele Marius, pe terasa (avantaj pt fumatori).


    va asteptam!
    Cheers!

  • Will Not come. A intervenit o problema dentara :)

    [align=center]"Pot să pierd ultima picătură de sânge din mine, ca să ai tu dreptul să mă contrazici pe mine. Asta înseamnă, de fapt, democraţie!"
    Ion Raţiu

    The post was edited 1 time, last by Tizu ().

  • Reminder!


    Pentru eventualii doritori - ne vedem vineri, la Pui de urs.


    Saptamana frumoasa,
    V