Intrebari OGame

  • nu mai exista pilory,a fost sters acum un an sau mai mult pt ca incalca nu stiu ce drepturi din t&c.acu sincer nu sunt 100% sigur ca asta era motivul exact dar oricum ar fi a fost scos.

  • sincer nu sunt 100% sigur ca asta era motivul exact dar oricum ar fi a fost scos.

    A fost scos pentru ca aia care calcau pe bec pentru smenarii erau aratati cu degetul si "marcati" cu fierul intr-o comunitate.


    A fost scos mai mult in urma acuzatilor intre membrii comunitatii ogame de pe org unde care "gresea" ( mai bine spus prins cu manuta-n borcan) era adus in discutie la fiecare topic ca sinonim pentru cuvantul cheater.


    A fost scos sa nu mai vada lumea ce si cum.

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • pe ultima pagina a clasamentului
    cat despre motivul banarii, asta poate sa-ti spuna doar player-ul banat.
    acest subiect se discuta doar c player-ul in cauza

    "Drumul spre fericire presupune trei secrete: hotărâre, efort și timp." -
    Dalai Lama

  • poi cum poti sa pui asemenea intrebare piratule? iti ataci colegu de alianta,adica fostul tau cont, pe care era bunul tau prieten, mai si recunosti ca ai facut asta si intrebi daca au verificat adminii?


    wtf...unde a ajuns jocul asta fratioareeeee



    cred ca raspunsul il primesti prin tiket, nu aici!!!

  • Topicul se refera la intrebari legate de joc, pastrati-va intru subiect va rog.

    Piratul a vrut sa intrebe daca inca mai sunt sanctionate push-urile organizate sau sunt premiate cand sunt raportate ( el a vrut sa faca doar FS dar a gresit coodonatele).


    Si ca tot am o intrebare legata de joc... este adevarat ca numele comerciantului in joc este Liviu?

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Salut, am și eu o întrebare, daca bag la ignor un jucător, mai pot sa îl scot de acolo? De obicei, eu nu ignor nici un jucator, dar s-a întâmplat, cred ca din gresală, ca nu îmi aduc aminte cum am făcut asta, acum caut sa il scot și nu știu cum... Poate sa mă lămurească și pe mine cineva dacă mai pot sa îl scot? Mulțumesc anticipat !

  • Salut, am și eu o întrebare, daca bag la ignor un jucător, mai pot sa îl scot de acolo? De obicei, eu nu ignor nici un jucator, dar s-a întâmplat, cred ca din gresală, ca nu îmi aduc aminte cum am făcut asta, acum caut sa il scot și nu știu cum... Poate sa mă lămurească și pe mine cineva dacă mai pot sa îl scot? Mulțumesc anticipat !

    Salut, da mai il poți scoate.
    In tab-ul de prieteni este un tabel numit "Jucători ignorați" și fiecare jucător pe care l-ai ignorat are lângă el un mic coș de gunoi pe care dacă dai click il scoate de la ignore.