[Top 3] [Retur][TOT: 3.124.624.000] XP delete [LAS-F] & new player [SGC] & Celentano [LAS-F] vs. Byakuya [Godless] (A: 520.999.000, D: 2.603.625.000)

  • Felicitari XP pentru retur. Nu te felicit pentru hit-ul in sine pentru ca mi se pare ca ai iesit mai sifonat tu.


    Din pacate pentru Pirat nu am putut sa-l ajut cu aceasta ocazie, daca puteam sigur rezultatul era altul. Dar cum in jocul asta nu mizam pe " daca" , rezultatul este cel postat de tine.


    Piratule, refacere usoara, sunt convins ca o sa recuperezi repede.


    @ King of the beer , Tocmai ce am nasit azi, ca altfel il ajutam pe Pirat... dar tu? ce esti? un fin al finului care l-a nasit pe fin? Lasa-ne pana cand ai ceva de aratat.

  • Felicitarile mele atacatori! Eu unul apreciez foarte mult loviturile de genul asta. Iti trebuie caracter pentru a face ce ati facut pentru ca da,profitul nu inseamna nimic pe langa faptul ca ai realizat ce ti-ai propus.
    S-au facut multe calcule in privinta pierderilor,dar matematica aici nu e chiar atat de simpla. Piratul va pierde ora de ora pana va reface complet,deoarece multe din tintele pe care le putea sparge ieri azi nu le mai poate sparge,iar daca foloseste materie e si aia o pierdere ca nu ti-o da nimeni gratis.
    Felicitari inca o data prieteni si RU Piratu!

  • ce obicei prost ai fost in stare sa pastrezi ma colegule =))) da' mai revino-ti si lasa magariile alea, ca stricasi si contul asta :))
    din ce aud ai reusit sa reciclezi, deci parca ai mai dres busuiocu' in ultimul ceas dar chiar si asa...mai ai si tu de grija ca uite cum se intampla :P
    felicitari si atacatorilor pentru indrazneala si atentie, dar si pentru prea multa vorba si deloc profit :P
    ma gandeam sa mai revin pe sirius, dar cred ca stau bine pe dinafara deocamdata :))
    spor la refacut tovarase, dregre-o in continuare :)

  • Eu nu inteleg cum sa nu placa cuiva atacul asta, pt unii e chiar greu sau poate nici nu au auzit de retur. Bv xp pentru atac, astea sunt atacuri la care te mai uiti cu placere.
    Intelegem ca recuperezi rpd pirate insa te-a incetinit putin...ru
    P.s. profitul la un asa atac nu ar trebui sa conteze dupa parerea mea.
    Si a da bine punctat scorpio...

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

    The post was edited 1 time, last by Ombly ().