Retragere definitivă

  • În urmă cu ceva timp, am ales să renunț pentru o perioadă la joc. Problemele din viața de zi cu zi, plus recuperări și alte prostii m-au făcut să las jocul. Pe parcurs însă, am văzut timpul liber pe care îl aveam fără el și am ales să îl las definitiv. În urmă cu două săptămâni am plecat din țară, alegând Anglia și timpul clar nu îmi mai permite să revin la el. Din păcate, am dezamăgit iar un bun prieten, uitând că nu a fost cumpărată materie și fără a mai avea timp, s-a pierdut a doua economie a universului Jupiter. Dic, îmi pare rău amice. Mă revanșez eu face to face.


    Conturi disponibile, nici nu mai știu ce mai am. Cel de pe Pegasus știu sigur, pe care îl voi da cuiva.


    Cât despre jocul în sine. Îl joc de aproximativ 10 ani, am cunoscut persoane deosebite, am ținut legătura, am făcut totul să devină mai mult decât un joc. Mulțumesc tuturor celor ce s-au implicat în ceea ce ține de joc, dar mai ales celor ce s-au implicat și în viața de zi cu zi, în ceea ce mă privește. Salut de asemenea și pe cei cu care veșnic m-am certat, înjurat, etc. Jocul e joc, dar viața reală e cu totul alta.


    Vă doresc multă, foarte multă sănătate și aveți grijă de voi și familiile voastre. Mult respect și succes în viață!

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Toate cele bune, bafta multa și sănătate.

    Jucatorul heruur iti spune urmatorul lucru:
    da Mihaita... cat de bine ma intelegi.... :))) Bravo... daca nu reciclam ma lasam de joc... dar am avut ambitia sa nu il las sa ia nimik.... cu pustoaica pe un picior, cu o mana invarteam o lingura in laptele ei (pregateam biberonul de seara fiindca nevasta-mea facea baie) si cu cealalta mana pe shoarec.... l-am facut pe fraier... L-AM FACUT...

  • Hopa, s-a maturizat gusterul :)
    Asa sa fie gusterianu, sa ai parte si tu de sanatate si de succes acolo unde ai plecat.
    Oricum peste o vreme, cand se va deschide un nou univers, probabil nu primul, ci al doilea sau al treilea, sunt convins ca vei reveni sa te mai distrezi :)

  • Daca esti cuminte, iti fac un interviu special.
    *Introduceti vorbe de bine aici* (Nu ma pricep, iti imaginezi tu ca ti'am zis de sanatate, bani, alea alea) :thumbsup:


    :beer:

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Nu'mi pare nici bine nici rau ca pleci....acas' d'aici
    N'ai fost niciodata mare ca n;ai avut timp sa cresti!

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche

  • Bucurii!Sanatate! si toate cele bune alaturi de cei dragi!
    Forta fie cu tine!
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]