Tentativa 2 de retragere

  • Entuziasmul de joc a fost legat de universul Jupiter. Cum gasca de odata nu mai este, a pierit si cheful... Multumesc tuturor prietenilor si adversarilor din joc pentru un timp super fain.


    Voi inceta si functia de mod si sa mai joc ( nu cred ca va fi permanent - ci depinde mult de chef ). Aveti grija de voi, nu uitati de FS si nu uitati ca e doar un joc!


    Poate o sa ne mai vedem!

  • Iti doresc succes, si iti multumesc.
    Astept sa bem o bere la urmatoarea intalnire :beer:

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Toate cele bune...sa vina cheful repede ;)

    Jucatorul heruur iti spune urmatorul lucru:
    da Mihaita... cat de bine ma intelegi.... :))) Bravo... daca nu reciclam ma lasam de joc... dar am avut ambitia sa nu il las sa ia nimik.... cu pustoaica pe un picior, cu o mana invarteam o lingura in laptele ei (pregateam biberonul de seara fiindca nevasta-mea facea baie) si cu cealalta mana pe shoarec.... l-am facut pe fraier... L-AM FACUT...

  • Sper sa'ti vina mintea la cap urgent,si sa treci in formatie :arrow::beer:


    Astept sa bem o bere la urmatoarea intalnire

    Face Tommy cinste c'a chiulit rotfl

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche