Inscrieri pentru concursul Meciul mortal (Death match)

  • Echipa rachetă: Sharky, vineri13 + berzelius, am uitat că are și el flotă...


    PS: nu știu cum va merge asta, dacă nu e o altă echipă care să participe pe același univers ce se întâmplă? - doar ca să fie niște lucruri clarificate.

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------

    The post was edited 1 time, last by Sharky ().

  • Logica unui concurs implica participarea minim doua competitoare, intrebarea ta e caduca, Sharky.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • echipa care participa la eveniment:
    tinel,tomstiuc22 si Teseo


    succes

    The post was edited 1 time, last by Tinel: AM decis sa renunatam la participarea la acest concurs. nu putem face fata. ().


  • Universul Sirius!
    Echipa 'XpCH': Xp delete, Celentano, Hazard.



    Spor la joc!


    SiriusRo rank 1: 30.07.2017 - 23.10.2018(fuziune).
    111 HOF (5 TOP 10 SOLO si 5 TOP 10 ACS).

    The post was edited 2 times, last by xp_delete: Retragerea a fost facuta la cererea lui Gusty ( nu ii place de noi si nu vrem sa ii deranjam distractia ) ().

  • nicu , punisher si motanu_jmekerit , univers sirius


    - Warned by Mao

    Buck Rogers: urasc tot ogame-ul.. dar nu am destula flota sa ii urasc pe toti in acelasi timp :D....lol



    The post was edited 1 time, last by punisherr ().

  • Inscrierile pentru concursul "Meciul mortal" s-au incheiat aseara.



    Din pacate, feedbackul dinspre voi a fost derizoriu, cu o participare extrem de slaba. In aceste conditii, concursul se va desfasura doar pe universul Sirius, cu rezerva ca inca astept (astazi!) numele echipei in concurs din partea celor doi capitani.



    Echipelor inscrise pentru Jupiter si Orion le multumim pentru disponibilitate, insa nu putem deschide concursul in lipsa unei competitoare.



    Succes!

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • cer retragerea mea din acest joc deoarece am fost introdus fara aprobarea mea

    De catre cine?


    Later edit:
    Conform celor spuse de niculaie28, a fost introdus in echipa de catre punisher fara permisiune.
    In atare conditii concursul "Meciul mortal" este anulat in lipsa indeplinirii cerintelor enuntate.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS