AIci Aici Crus Revine

  • 1. Pentru Luuser sa vedem ce zice




    2. Asa mai pe rithm :D





    PS: Daca vreti sa le folositi intrebati


    PS1: NU am micsorat marimea din cauza ca nu vreau sa le folositi fara stirea mea :P

  • 1. 8/10 lumina e buna, desi sursa e un pic cam departe de render, are un flow indeosebi in partea stanga, depth decent, singurul lucru care ma deranjeaza sunt cordoanele de lumina ca ies prea mult in evindenta.
    2. 6/10 prea...sters

  • Marpha signuri...:)
    Dar si eu iti spun acelasi lucru care la zis si goku: mai marpha prima ca a doua nici pe gustul meu nu prea e:P
    Oricum bv !
    9 pt prima si 8.5 pt a doua:D

    The post was edited 1 time, last by Harbor ().

  • imi place cum au iesit
    au o claritate foarte buna
    cel mai mult imi place a doua imagine

    Am fost moderator și lider rso @ogame.ro, moderator @bitefight.ro, moderator și operator @tanoh.ro


    www.gnulinux.ro

  • 1. nota 8 , c4d-urile mergeu arnjate mult mai bine


    2. nota 9,50 , mai simplu dar mai dragutz...

  • 1 draguta sursa de lumina si pozitionarea C4D-urilor e foarte buna,Alex tu taci din gura ca nu faci mai bine,sa zicem nota 8.90


    2 dragut depth-ul si efectele de lumina ;) nota 9.20


    keep working totusi

  • 1. Cam 8,5-9. Lumina cade aiurea pe render, nu e lumina de la sursa din imagine, ar trebui sa cada mai in spate, nu chiar in lateral. Si ai 2 focale, ceea ce e deranjant (te straduiesti sa te concentrezi pe personaj, lumina iti atrage atentia). In rest, e perfect.
    2. E frumos, dar BG-ul e prea sters. 8

  • 1.singura chestie ok e castu de culori; 6/10
    2.daca vrei sa scoti in evidenta eforul artistic al respectivului...foarte tare...9/10