Prea multi "mosi"

  • Parerea mea este ca o parte a staffului este prea "in floarea varstei a 3-a" pentru a mai participa activ la acest forum infloritor al oganului romanesc.


    :-@:ban:

  • banuiesc ca nu ai vrut sa scrii"' organului romanesc""????...ci ogame-ului...iar despre mosi, ce ai impotriva lor....pentru a fi in staff trebuie sa acumulezi oarece experienta si de joc si de viata...ce ar putea face un pusti de 16/20 ani, inafara faptului ca poate e un geniu in ale informaticii? deciziile si raspunsurile date pe forum trebuie cumpanite si cantarite cum trebuie...nu iau apararea niciunei parti..dar m-am simtit dator sa fac si eu o remarca pentru ca ma cam incadrez prin acea categorie..si nu ma consider deloc un pasiv..nici aici si nici in viata reala...

  • Asa au zis si despre Ceausescu'

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Parerea mea este ca o parte a staffului este prea "in floarea varstei a 3-a" pentru a mai participa activ la acest forum infloritor al oganului romanesc.


    :-@:ban:

    Te-ai ramolit și tu, pufi ? :Drofl



    Staff-ul, e ok. Ești tu bătrână! :love:

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Parerea mea este ca o parte a staffului este prea "in floarea varstei a 3-a" pentru a mai participa activ la acest forum infloritor al oganului romanesc.

    Din cate stiu forumul apartine Gameforge, nu MAI. Deci aici nu este implicat organu'


    Altfel iti pot spune cu certitudine ca sunt destui membrii ai staff-ului mai tineri ca tine.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Imi era dor de voi si am trecut p-aci sa va salut si sa vad ce mai invartiti.
    Vad ca Motanelu' nu s-a schimbat de loc :thumbsup: . Gusty :love: Nu m-am ramolit :thumbup: I'm still cool :modo: . Domnul Mark Nemo si Tommy, era un "atac" la vechii prieteni... imi pare rau ca ati lut-o personal.
    Btw unde ii Mao?! :object: Ma asteptam sa raspunda primul.
    :keepout: Va pup

  • Btw unde ii Mao?!

    Tovarasul Mao e ocupat pana luni cu definitivarea planului cincinal. Se anunta mari pasi inainte, iar linia staff-ului trebuie sa fie clara pentru a putea propulsa ogame pe noi culmi ale progresului, catre un joc multilateral dezvoltat practicat de jucatori noi.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Imi era dor de voi si am trecut p-aci sa va salut si sa vad ce mai invartiti.
    Vad ca Motanelu' nu s-a schimbat de loc :thumbsup: . Gusty :love: Nu m-am ramolit :thumbup: I'm still cool :modo: . Domnul Mark Nemo si Tommy, era un "atac" la vechii prieteni... imi pare rau ca ati lut-o personal.
    Btw unde ii Mao?! :object: Ma asteptam sa raspunda primul.
    :keepout: Va pup

    nu m-am suparat si nici nu am luat-o in mod personal....mi-am expus o parere...nu am de ce sa fiu suparat pe careva...sunt doar pareri, pro si contra, la persoana sau la modul general...doar atat.

  • Imi era dor de voi si am trecut p-aci sa va salut si sa vad ce mai invartiti.
    Vad ca Motanelu' nu s-a schimbat de loc :thumbsup: . Gusty :love: Nu m-am ramolit :thumbup: I'm still cool :modo: .

    Ar trebui să dai mai des pe aici, să te credem! :whistling::evil:



    Cam mult lipsești tu! Te pup! :love:

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Btw unde ii Mao?! :object: Ma asteptam sa raspunda primul

    Honey, daca ti-era dor de mine, stii si unde, stii si cum sa ma gasesti !
    Cat despre mosi..., vorbea baba !!! rotfl


    Te astept langa mine oricand pentru o cauza comuna, alfabetizareaa maselor.



    Te pup si te imbratiisez. :keepout:

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS