Bug membri alianta

  • Poti sa ne dai alte info care ne-ar ajuta sa gasim problema: univers, alianta, nume in joc, etc.
    Daca deschideai un ticket din start, primeai deja demult un raspuns...

  • univers: Rigel
    alianta: PIRATII
    nume in joc: con
    alte detalii: ???


    n-am incercat la suport deoarece am avut numai experiente de cacao cu suportul in jocurile de browser, si pe steam etc... si ma gandesc ca la fel e si aici... mai bn cer ajutor pe forum...


    daca chiar nu pot rezolva singur, voi apela la suport... csf...

  • In cazul de față, oamenii care iți răspund acum aici, sunt aceeași care iti răspund și pe support. Deci tot mai bine făceai un tichet.
    Dacă mai ai alte informații care crezi că ar fi utile, exemplu dacă ai incercat să te deloghezi sau să vezi dacă e la fel și in alte aliante. Sau orice informație care o să ajute la reproducerea bug-ului sunt binevenite.

  • k, bine de stiut... data viitoare fac tichet direct...


    cat despre bug, am incercat sa ma deloghez si reloghez si la fel e... l-am intrebat pe un coleg de alianta daca lui ii merge lista si a zis ca la el apare cum trebuie... iar in alte aliante nu stiu daca imi merge bine pt ca asta e prima alianta in care am intrat (joc de 3 zile).


    o sa il rog pe lider sa ma scoata din alianta si sa ma bage la loc ca poate asa se rezolva... doar sa intre si el odata pe joc ca nu reuesc sa dau de el...

  • Pnt informatii generale: Nu e nevoie sa astepti un fondator daca vrei sa iesi/intri intr-o alianta, gasesti pe cineva care are drepturi de administrator cu votul la "proceseaza aplicatiile" si rezolvi cu el.



    Referitor la problema care o ai, te rog sa ma gasesti pe IRC sau totusi te invit sa faci un ticket, pnt ca s-ar putea sa avem nevoie de screenuri detaliate si altele si n-ar fi ok sa facem publica informatia.

  • Se pare ca s-a rezolvat... Era de la grad... mi-a dat liderul un grad mai mare si acum pot vedea lista membrilor aliantei.


    Puteti da t/c, ms.