Ola all

  • Desi imi este foarte greu , voi anunta in acest moment ca activitatea coordonata de mine in ultimii 9 ani in ceeea ce priveste ally Jedi se va incheia.
    Va rugam sa ne "sabotati" de acum "apeland" la new nick Chewbacca



    Forta fie cu noi!
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Deci....printre multe pahare de tzuica......spun!!!


    nu am inteles....se desfiinteaza Jedy.....sau te retragi tu????


    sorry de neintelegere!!!!



    astept precizari sa stiu cui spun RIP!!!


    ...NUMQVID DE DACIS AVDISTI?"
    (Horatius, Satire, II, 6, 53.)
    "...ce ai mai auzit despre daci?"


    JUPITER ...Pe saptamana : 556.862.040 Metal / 172.301.136 Crystal / 113.480.976 Deuterium
    "Surprinde-ti ficatul, bea niste apa" !

  • Tata Zamo cum am spus clar ,ally Jedi nu va mai fi coordonata de mine.
    Pe nici un uni, incepand din momentul in care am anuntat pe forum.

    Din acest moment voi coordona doar activitatea ally Chewbacca.
    Spor la joc all!
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Deci v-aţi săturat să îi trimiteţi resurse lui xmedia ?


    Să aveţi spor, măriţi minele.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Mi-a dat o lacrimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..... !!

    crow23tek ne spune:

    Quote

    miner nu inseamna ca joci , miner inseamna ca esti un om fara viata si fara ocupatie dependent de niste clickuri , nu e nicio satisfactie sa intri de 2 ori pe zi pe joc si sa dai 2 clickuri mai bine bei o bere te uiti la ceva interesant...


    Quote

    27.02.2015 23:18:20 Valent Draqshorul 14.07.2042 23:18:20 Incalcare T&C

  • [quote='Alkolic','index.php?page=Thread&postID=456123#post456123']Mi-a dat o lacrimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ..... !![/quote][align=center][/align]

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Renunti tu la "functia" de primus inter pares?
    9 ani petrecuti degeaba nerealizand nimic cu tine si cu cei pe care "i-ai"condus?(in game)
    Ce ai condus tu in acesti ani,s-au transformat mai mereu,daca nu tot timpul in mieii sacrificati de pasti.."conducatorule"
    Toata stima si respectul daca postai la sectiunea corespunzatoare,nu-mi m-ai dade-ai ocazia sa o transform intr-o "barfa"adevarata
    Have fun!


    +10 Mao!


    @king of the-a vazut doar titlul melodiei,eu am ascultat-o:))

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche