Fuziune de ultima ora

  • Serverul din Botswana ar fi cel mai bun in fuziunea cu .ro. As plati materia in moneda locala botswaneza.


    Da, moneda aia e chiar valoroasa... Ma gandeam ca ar putea fi folosita cu mare succes in orasul ala din Croatia... E de facut o comunitate locala ogame din zona aia. Si sa plateasca la gf din orasul ala si cu moneda specificata... :D



    Edit. E ca sunt tare? Am spart si serverul ce tine board ogame ro...Fac postari consecutive fara numar.
    Stormule imi imprumuti si mie neste bani din aia sa ii zvarl lui dejavu de-o ocupatie? Ca vad ca se plicteste saracu'...

  • Mao, asta cu "Orion va ramane neschimbat" a fost doar apa de ploaie ca sa nu ne inflamam noi prea tare si sa puteti voi sa va desfasurati in liniste. Corect ? :crazy:


    Dar asta e un fel de promotie de hipermarket : de pe 1 pana pe 4 puteti sa mergeti pe Orion...Lesin :))


    Deci, cu alte cuvinte, tot n-am rezolvat nimic, noi astia, comunitatea micuta de pe Orion...bine ca ne-ati anuntat "din timp", ca ne-am fi trezit ca Ruthless ar fi fost spart peste noapte de un cont proaspat venit.

    ma indoiesc ca ar reusi careva sa ma sparga prea curand :)))pana acuma nu s-a gasit acea persoana care sa o faca dar cine stie eu inca astept provocari :))) si sa revenim la topic chiar mi-ar fi placut sa vina lumea pe orion sa mai am si eu ce ataca rofl

  • Sper ca ati gustat dorinta noastra de amuzament. Desigur au fost pacleli nevinovate.
    Si pentru a nu inchide topicul definitiv, am sa-l mut in zona de spam, in caz ca doriti sa continuati.


    ^^

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Decât să fug doar cu banii lui Valent, mai bine vă aştept pe voi toţi să ieşiţi la pensie . Nu mai e mult, desigur! rofl

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Decât să fug cu banii de la ogame.ro, mai bine văd cum bate Realul diseară. :pleasantry:



    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Spor all!

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]