Fuziune de ultima ora

  • Individually wrapped, placed in neat little rows
    Becoming A piece, of everything that grows
    Some numbers, A name, to indicate you played the game
    Came empty handed and left the same

  • Deci a-ti facut-o si p'asta..:((
    De ce sa vina toti pa orion?eu am bagat bani acolo ca sa fiu in top..si acum fuziune?Nu'i corect,lasa-ti orionul in pace,nu suntem atat de dezvoltati...nu va dati seama ce flote vor venii?...
    Sunt de acord cu CITRO,orionul sa ramana neschimbat :lol:rotfl

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche

  • Indata ce-mi ajunge flota din fs ma apuc sa-mi sterg planetele una cate una, vand toata flota si o vars in licitatii, apoi pun bifa pe stergere cont si pa. Eu nu joc in conditiile astea. Demult ma gandeam sa fac asta, iar acum am ocazia. Multa bafta tuturor.

  • Indata ce-mi ajunge flota din fs ma apuc sa-mi sterg planetele una cate una, vand toata flota si o vars in licitatii, apoi pun bifa pe stergere cont si pa. Eu nu joc in conditiile astea. Demult ma gandeam sa fac asta, iar acum am ocazia. Multa bafta tuturor.

    Sa fie asta oare... moartea Mortii?

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Mao, asta cu "Orion va ramane neschimbat" a fost doar apa de ploaie ca sa nu ne inflamam noi prea tare si sa puteti voi sa va desfasurati in liniste. Corect ? :crazy:


    Dar asta e un fel de promotie de hipermarket : de pe 1 pana pe 4 puteti sa mergeti pe Orion...Lesin :))


    Deci, cu alte cuvinte, tot n-am rezolvat nimic, noi astia, comunitatea micuta de pe Orion...bine ca ne-ati anuntat "din timp", ca ne-am fi trezit ca Ruthless ar fi fost spart peste noapte de un cont proaspat venit.

  • Mao, asta cu "Orion va ramane neschimbat" a fost doar apa de ploaie ca sa nu ne inflamam noi prea tare si sa puteti voi sa va desfasurati in liniste. Corect ? :crazy:


    Dar asta e un fel de promotie de hipermarket : de pe 1 pana pe 4 puteti sa mergeti pe Orion...Lesin :))


    Deci, cu alte cuvinte, tot n-am rezolvat nimic, noi astia, comunitatea micuta de pe Orion...bine ca ne-ati anuntat "din timp", ca ne-am fi trezit ca Ruthless ar fi fost spart peste noapte de un cont proaspat venit.


    :crazy:

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Pai aveti si pe mauritius vreo 40 servere... de ce nu vin si ei pe .ro!
    Mai e destul timp pana la miezul noptii!!! :)

  • Update la update: serverele din comunitatea Swaziland vor fuziona cu serverele din comunitatea romana incepand de la miezul noptii. Datorita faptului ca ei inca nu au implementate decat probe de spionaj, navele de colonizare si sulitele usoare, va rugam sa ii luati usor sa se acomodeze cu bine. Va multumim pentru intelegere !

  • crede-ma ca de obicei eu sunt sufletul petrecerii. dar na. era prea evident.



    Si eu care credeam ca mariusica este.Vorba unui mare fleeter, el "s-a distrat si a visat un an de zile in RL".


    EDIT: Cat despre topicul lui Mao... putin dezamagit.Se putea si mai bine.

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Eu sunt linistit. Datorita faptului ca am portat contul de pe serverul ala pirat pe orion, pot face fata acum oricarei fuziuni. Singura problema ar fi ca m-am certat azi cu Cuculanu si zamo. Zamo cica da cucului gaz la rata cea mai buna ca sa ma sparga cu ripii aia multi. Norocul meu ca tocmai l-am spart pe oldu' care avea o gramada de resurse pe planete asa ca e posibil sa supravietuiesc...
    P.S. Am auzit ca Gusteru a dat insfarsit si el o lovitura calculata. A fugit cu banii de pensie a lu' Valenta. Bravo lui. Asa mai merge! :D

  • Felicitari Mao pentru anunt, deja Citronada e transpirat si mai bea.. apa desigur , asta pana se va uda cu totul !
    Reclamele la pampersi sunt valide ? rotfl

    O linguriţă de isteţime face uneori cât un car de putere.

    Liviu Rebreanu