Bug-uri post fuziune

  • Sunt proaspat transferat pe uni1. Nu stiu daca este bug dar oricum se intampla si la alti colegi. Rapoartele de spionare nu apar in fereastra normala ci intr-una redusa. Dai click ca sa vezi raportul (nu vorbesc de cel amanuntit ci de cel general care apare normal, fara click pe el.). Daca dau pe alt buton, spre ex comunicare, si ma intorc la rapoartele de spionare, din nou aceeasi problema.

  • daca derulezi pagina in jos ce se intampla????


    ...NUMQVID DE DACIS AVDISTI?"
    (Horatius, Satire, II, 6, 53.)
    "...ce ai mai auzit despre daci?"


    JUPITER ...Pe saptamana : 556.862.040 Metal / 172.301.136 Crystal / 113.480.976 Deuterium
    "Surprinde-ti ficatul, bea niste apa" !

  • nu se intampla nimic. Mai mult, am sters acum toate rapoartele, am intrat in alta parte si cand am revenit pe ,,pliculetz'' ... surprizaaa !!! toate rapoartele erau la loc. Ca sa nu mai zic ca e a doua oara cand apas pe un jucator si antigame imi arata doar o parte din planete. Distractie, ce sa mai

  • Am editat prefixul si titlul.
    Rugam toti jucatorii sa ne aduca la cunostiinta orice bug'uri descoperiti in joc, aici ori prin ticket (preferabil) la sectiune joc.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • uf ! le-am mai sters odata. Prima oara le stersesem cu cosul de gunoi. Am iesit, am reintrat si am scapat de rapoarte. Mai Dau niste spy sa vad daca se rezolva ceva

  • a mers. Multumesc ! Acum sa vad daca s-a corectat si treaba ca nu-mi arata decat o parte din planetele jucatorilor. Ma gandesc ca asta poate fi o chestie momentana, de actualizare a datelor, de la fuziune

  • a mers. Multumesc ! Acum sa vad daca s-a corectat si treaba ca nu-mi arata decat o parte din planetele jucatorilor. Ma gandesc ca asta poate fi o chestie momentana, de actualizare a datelor, de la fuziune


    Cu placere


    S-ar putea sa dureze putin pana se face indexarea cu noile locatii, sau daca nu, vorba lu Muga, le iei la mana :)