Bug chat?

  • Intampin o problema la care inca nu am gasit o rezolvare: nu-mi dispare din bara numele celui cu care am discutat pe chat chiar daca apas pe X. Am deja vreo 4 persone in bara pe care le inchid insa dupa refresh apar din nou. Care o fi problema?

  • Intampin o problema la care inca nu am gasit o rezolvare: nu-mi dispare din bara numele celui cu care am discutat pe chat chiar daca apas pe X. Am deja vreo 4 persone in bara pe care le inchid insa dupa refresh apar din nou. Care o fi problema?


    Trebuie sa trimiti tu ultimul mesaj pentru a nu-ti mai apare acea bara dupa ce o inchizi !



    "Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet.Teme-te daca te opresti."

  • Pai daca trimit eu ultimul mesaj nu-mi mai apare mie dar ii apare lui si-l deranjeaza pe el. In alta ordine de idei, am in bara 2 nume care nu se inchid. La unul din ele, el a inceput discutia- el a raspuns ultimul. La celalalt, el a inceput discutia eu am incheiat-o. In ambele cazuri nu pot inchide din X numele alora din bara. Am vazut ca daca incep eu o discutie si o inchei tot eu atunci funcioneaza corect inchiderea. Insa banuiesc ca-i ramane partenerului de conversatie deschis in bara numele meu. Deci ne "luptam" care termina ultimul... :pleasantry:
    Nu inteleg de ce nu s-a facut sistemul ca sa-l poti inchide pur si simplu indiferent cine raspunde ultimul. Asa cum e acum ca cine raspunde ultimul si bla bla...mi se pare un pic anevoios si fara noima...pentru mine.
    Din partea mea se poate inchide topicul.