Discuţii despre Interviu cu 1uky!

  • Quote

    Citro: Sa înteleg ca e contul tau crescut de la zero? Nu este preluat?
    1uky: Este preluat de la un prieten de al sotului care a jucat doar un pic.. Dupa care am avut eu grija sa îl cresc.. Cum am vrut eu


    Citro: Asta este unicat pe serverele din Ro. Niciodata o fata nu a fost no1 cu un cont crescut chiar de ea. Felicitari!
    1uky: Multumesc..


    Cu precizarea pentru conformitate cu realitatea ca au mai fost "conturi feminine" ridicate de la zero, si duse pe primul loc timp indelungat:


    • Sony - uni6.ro
    • Blue - Andromeda.ro.


    ^^

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Fara sa fiu carcotas am spus ce am stiut eu. Pe Blue nu o cunosc si probabil nu o stiu pt ca nimeni nu a considerat necesar sa faca un interviu cu ea. Sau daca a facut nu l-am vazut eu....Chestia e ca am zis "Prima fata"....
    Ei bine Iuliana are doar 23 de ani. Crezi ca Sony care are o alta varsta si prestanta i te poti adresa cu "fata"?
    :D

  • cum se spune peste Prut - "ieftin, bun si mult in chil!!!"


    bucura faptul ca "sexul frumos" este prezent in joc si chiar obtin rezultate frumoase in clasament.La mai multe domnite/doamne in joc!!!

    "Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta." :ban:

  • Citro, asta nu ma impiedica sa apreciez materialul produs de tine si sa o felicit pe yuk1 !


    Te asteptam si cu alte colaborari.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Elegant realizat interviul.
    Felicitari Citro !


    PS : 1uky te salut din Suceava de pe George Enescu ! :hi:
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Felicitari pt materialul produs,Citro,chiar am parcurs cu placere interviul tau si sper sa mai colaborezi si la altele
    Ai produs ceva usor citibil,fata de "sorcovele"cu care ma obisnuise cel de dinaintea ta
    Sarcina usoara 1uky!


    - Nu inteleg de ce trebuie sa trollezi aproape la fiecare postare.
    Nu esti obligat sa citesti nimic din ce nu-ti place, dar ma obligi sa te taxez ca atare.
    Avertisment; trolling.
    Mao

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche