DauContOrion

  • Univers: Orioane
    Nume cont: n00b(fostul Bibas)
    Rang: 59Total/49Economie/99Cercetari


    Cont de miner.


    Astept pm. Dar aveti rabdare, nu voi mai intra des pe aici, intr-o saptamana va anunt ce si cum.


    Nu șterge acest mesaj:

    Atenție pentru cei interesați de acest cont! În ultima perioadă au existat persoane care au susținut că au fost păcălite sau cărora le-au fost furate conturile.
    Aveți mare grijă când preluați un cont, apelați la ajutorul unui operator în momentul în care doriți să preluați sau să oferiți un cont.
    Conturile sunt gratuite, dacă încercați să tranzacționați un cont, riscați să rămâneți fără bani și fără cont, echipa OGame.ro nu vă va ajuta în acest caz.
    Sfatul echipei OGame.ro este de a vorbi doar prin intermediul forumului și de a nu accepta nici un fișier trimis de persoanele necunoscute, acestea putând fi fișiere de tip keylogger.

  • Salut as dori eu contul daca este asezat cat de cat si de fleeter, am experienta in joc de peste 8 ani pentru mai multe detalii poti cauta pe jupiter, mai exact acolo am facut si eu parte in top 1 romania. Iti multumesc anticipat:D. O seara placuta!

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

  • am primit pm-urile voastre


    de la unii am si cerut unele info


    va anunt ca vreau sa vad daca cineva s-ar baga la un suport pe uni44, dar darea contului de pe orion nu conditioneaza suportul pe uni44


    astept sa mi se stearga ceva mesaje(da pe orion) si pe urma il anunt atat pe cel care ii voi ceda contul cat si pe voi restu aici, ca l-am dat.


    pacat ca toti sunteti dupa viteze :D


    ne auzim in data ce mi se sterg mesajele

  • salut bibi. As dori contul ....

    Arta războiului ne învață să ne bazăm nu pe probabilitatea ca inamicul să nu vină, ci pe propria noastră pregătire de ai primi; nu pe sansa de a nu ataca, ci mai degraba pe faptul ca ne-am facut pozitia neatinsa.

  • dupa lupte seculare Yakuza a raspuns, ...


    sunt nevoit sa ii las lui contul deoarece e printre putinii care cat de cat m-a ajutat pe uni44, si a fost un om de incredere.


    contul va ajunge la el in urmatoarele zile


    Se poate inchide.

  • :closed:

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze