Bug vizual

  • Buna seara,am si eu un bug vizual pe universul quantum,imi apare ca am 3 mesaje noi dar nu am nici unul. Am verificat peste tot si nu este nimic.
    Alt bug atunci cand cineva intra sau paraseste alianta apar 3 mesaje desii este doar 1 singur si asa ar teebuii sa fie. Thanks in advance! :thumbsup:
    Cheers :beer:

    Oameni sunt multi,dar multi nu sunt oameni..  :thumbdown:



  • Deschide un tichet catre echipa jocului si furnizeaza toate detaliile, inclusiv printscreens.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Sigur ai 3 msj pe alta pagina, pe care nu le-ai citit.
    Sterge toate mesajele pe care le ai!

    Daca ai nevoie de vreun msj il aduci inapoi de la gunoi.
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Am verificat toate paginile Mac, nu imi apare nimic pe nicaieri.. doar in casuts cu pliculetul cu mesaje 3 ..atat. o sa pun un print si aici ceva mai tarziu cand fac rost de ceva timp liber

    Oameni sunt multi,dar multi nu sunt oameni..  :thumbdown:



  • Uite aici . Am atasat 2 printuri. O sa deschid si ticket. Multumesc de raspunsuri...desii o sa mai dureze 1 saptamana :)))
    Cred ca toata treaba a fost de la alianta,deoarece atunci cand intra/pleca/aplica la alianta in masuta de mesaje imi aparea ca am 3 mesaje desii era doar 1.

    Oameni sunt multi,dar multi nu sunt oameni..  :thumbdown:



  • si eu am bugul cu mesajele pe uni1: 10 mesaje care nu apar nicaieri; am mai patit bugul pe uni1 si a disparut cam dupa 1 saptamana
    pe quantum am acelasi bug la alianta: cand aplica cineva la alianta imi apar toate mesajele cu aplicatiile ca numar ca si cum ar fi noi