[Top 8] [TOT: 2.446.039.000] Ecstasy [NoSkiLL] & one saint [NoSkiLL] vs. Gusty (A: 461.473.000, D: 1.984.566.000)

  • nu pot fi prins cu un simplu spy/fly. Se ştie că sunt foarte activ


    adevarat,nu te contrazic..,daca tu esti activ eu sunt dinamic,nu te supara dar tu nu esti in stare sa joci nici macar stilul "miner puturos",imi place cum vb ,esti plin de scz ca cei mici scosi la tabla,tu oricand ai o explicatie,..era de ajuns fair pay-ul si gata,deja devii penibil,
    'geaba vrei sa fii sau pari ce nu esti,ca te contrazici singur,atacandu-te..lasa explicatiile,ca nu esti mare scula...cf tu la inceput de univ?...mirosi ce nu trebuie si apoi faci buba si o dai in sf...fii baiat tare la cap si cioc mic,
    daca erai giocatore puneai serialul pe pause sau il inregistrai,
    dc tre'sa vada lumea scuze de 3 pagini pe toate uni pe care ai activat ,inca odata,nu te apuca daca nu ai de ce sa te apuci,eu nu am nicio legatura si asist stupefiat la ce se vb pe aici,ai vrut sa fii mare,iti recomand Superman(serialul)

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche