Probleme

  • Va prezint aici doua probleme cu care ma chinui zilnic....



    1.Cand incerc sa activez un item pe o planeta, la prima incercare imi da error, iar la adoua incercare se activeaza...


    2.Licitatie: Licitez si nu apare numele meu,abia dupa ce dau refresh apare, chiar si daca se sfarseste licitatia, tot nu mi apare ca sa terminat...doar dupa refresh...


    Se pot rezolva aceste probleme? Mersi


    Aceste probleme se verifica pe MIZAR.


    Edit: Licitazia si pe ORION.

  • Mdeaaa...deci nu sunt singurul care nu "ma vad "cand licitez,in continuare persista si la mine "zilnic"de vreo luna aceeasi problema...si pe alte universuri in afara de cele enumerate de tine
    "ma bucur" oarecum ca nu sunt singurul,deci este o PROBLEMA,si erori exista cu nemiluita si la activari si la logare,si la sch parola sau numele de utilizator,da asta este,ne multumim cu ce avem sau poate nu..sper ca nu ai scris "la misto",ca eu asa am fost catalogat de gusty,cand am deschis un subiect asemanator


    - Daca ai o problema de joc, doar spune-o. Nu transforma orice comentariu intr-o persiflare a cuiva.
    Avertisment.
    Mao

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche

  • la mine s-a intamplat in trecut timp de vreo 4 luni iar felul in care am scapat a fost simplu: s-a trecut la o versiune noua.



    problema aparea pe un server strain unde joc si pe kassi dar pe mizar si inca un server pe care jucam totul era ok.



    cat despre faza cu activarea nu am avut niciodata ... poate un mod va lamureste pe amandoi.

  • Deobicei, la astfel de probleme este recomandat sa downloadati CCleaner si sa va curatati (cel putin)browserele de cache si cookies.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”