Ninja ~ JustMe[Inc] -vs- alli[Miners] & Yakuza[Stealth] & gaba752[Stealth] ~(TP: 11,06 G) Ninja.

  • Valorile raportului modificate
    Tommy

    Arta războiului ne învață să ne bazăm nu pe probabilitatea ca inamicul să nu vină, ci pe propria noastră pregătire de ai primi; nu pe sansa de a nu ataca, ci mai degraba pe faptul ca ne-am facut pozitia neatinsa.

  • Quote

    Foarte, foarte frumos colegii!!! Asa ceva sa tot fie.
    Pfuai ce profit! Asa a ramas Just fara RIPI. rotfl rotfl
    Pacat ca nu se pune la CR`s.
    Tineti-o tot asa baieti!
    Atacator, nu meriti RU. Safety-ul unde e ?

  • Va rog sa'mi trimiteti raportul avansat de lupta din joc, ca sa pot edita postarea, ca e un dezastru.
    :lclosed:


    Redeschis!

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Tara rau baieti, STIMA,:grouppray:!
    Just, PENTRU CA RIP-ii...:bricks:
    RU ca poti si ca-ti permiti! Felicitari pt cavalerism!

    Din tot ce ai auzit despre mine, jumatate sunt minciuni iar cealalta jumatate sunt inventate de mine ca sa rad de tine... :object:

    Viata este, in fapt, asemeni unei cutii de conserve. Iti spune cand expira, nu si cand începe sa se strice! :grumble:

  • Am vazut acest hit cand era inchis pentru "modificari". Acum chiar ca arata ca un dezastru...
    Se poate modifica valorile fara sa alterezi designul cu totul.


    Felicitari pentru lovitura! A fost inspirat cel care a ales un testos sa faca fs-ul gresit.


    Refacere usoara JustMe !

  • Am vazut acest hit cand era inchis pentru "modificari". Acum chiar ca arata ca un dezastru...
    Se poate modifica valorile fara sa alterezi designul cu totul.


    Felicitari pentru lovitura! A fost inspirat cel care a ales un testos sa faca fs-ul gresit.


    Refacere usoara JustMe !

    "Designul" a fost pastrat. Asa l'a postat Yakuza, asa l'am lasat. Nu sunt responsabil daca "designul" nu este pe placul utilizatorilor.
    Culorile, fontul, formatul - pe toate le'am reprodus, pentru a arata ca postarea initiala.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Un ninja ca la carte,trebuie sa invatam :coffee:
    Felicitari colegilor ,sincronizarea a fost perfecta,aparatorul a fost ales bine,astrele sau aliniat si buf :thumbsup:
    Ru atacator!

  • Tactica a fost aleasa la perfectiune...executia de asemenea. Felicitari aparatorilor!
    Glotr atacator!

    Sunt atât de inteligent, încât niciodată nu înţeleg nimic din ceea ce spun. (Oscar Wilde)

  • Pai daca nu isi ia si el ceva masuri de siguranta...mai ales cand vezi ca are luna de 5000.Chiar sunt curios cati or sa mai pice pe RO la faze d-astea.


    Justme esti pe recuperare?


    Felicitari aparatorilor.

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Pai daca nu isi ia si el ceva masuri de siguranta...mai ales cand vezi ca are luna de 5000.Chiar sunt curios cati or sa mai pice pe RO la faze d-astea.


    Justme esti pe recuperare?


    Felicitari aparatorilor.



    multi si nici nu vor sti cum draq a fost cu putinta!
    Si-au furat-o in SAL strumfu cu Silent de la Jedi, in acelasi fel!:flamy:

    Din tot ce ai auzit despre mine, jumatate sunt minciuni iar cealalta jumatate sunt inventate de mine ca sa rad de tine... :object:

    Viata este, in fapt, asemeni unei cutii de conserve. Iti spune cand expira, nu si cand începe sa se strice! :grumble:

  • Am intrat si eu sa vad ce mai misca pe aici si mare mirarea cand am vazut acest hit :D
    Felicitari de ninjalau !
    RU def ,
    Spor si bafta all !


    :bye:

    giphy.gif

    Cand toata lumea doarme, eu imi fac de mancare :lol:

  • Felicitari aparatorilor, un ninja extrem de bine organizat foarte fain, un mare ru bogdane, dupa cum te cunosc eu ai sa refaci cu siguranta, doar chef de joc sa ai ^^:bye: