Discutii despre Diferente intre comunitati !

  • Apreciez efortul lui Dima de scrie corect. Asta e tot. In rest plictisitor de nu se poate. Invatati mai baieti sa faceti interviuri picante si interesante. Sincer din ce s-a spus aici nu a fost nimic interesant si am cascat la greu ...de plictis. Sa nu se supere Gusterul ca e inclus si el in caracterizarea mea spun doar ca ...e singurul care a spus cat de cat ceva interesant.

  • intrebarile sunt prea generale si unele cam neinspirate, insa per total e totul ok, ca de obicei la voi doi.



    orice interviu/raport il citesc cu interes. problema nu e la cei ce intreaba . . . parca unii sunt obligati sa raspunda, nu spun nimic interesant si parca nu au chef sa tasteze. cand intrebarile sunt mai lungi decat raspunsurile nu e ok.

  • Cand intrebarile sunt mai lungi decat raspunsurile nu e ok.

    Aici sunt de acord cu tine!


    Datoria noastră, este să îi tragem de limbă pe cei care răspund. Dar, dacă nu vor, sau nu ai chef, nu avem ce face.



    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Intrebarile si alegerea intervievatului reprezinta reporterul. Raspunsurile reprezinta intervievatul.
    A iesit bine intr'un final. Bravo Dima ca l'ai finalizat, eu renuntasem sa mai lucrez la el.
    La partea cu Brot, jucatorul de pe ogame.de, practic, intrebarile au fost gandite in romana si traduse in engleza, iar raspunsurile lui Brot au fost gandite in germana, scrise de el in engleza (mai de la el, mai de la google translate), iar mai apoi traduse de mine in romana. Desi am incercat sa dau o nota personala discutiei, sa nu fie fada, nu mi'a fost usor si nu a iesit extraordinar.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”