Problema logare

  • In principiu exista o eroare la logare . Adica acuma e totul bine si frumos , peste 5 minute te deconecteaza si nu te mai poti loga alte 5-10-15 minute. Dupa aia iar e bine . Si nu e o eroare gen username sau parola pierdute . iti crapa siteu la propriu . Nu stiu daca mai sunteti cu problema asta , si debu93 o are ( mi-a lasat pm azi dimineata ) . Rog sa se verifice si sa se repare.
    http://prntscr.com/7w015y

  • A tot aparut problema asta la abonatii romtelecom de'a lungul timpului, pana acum nu a fost rezolvata.
    Cred c'ar trebui anuntati cei de la OGame Tech, sau de la Gameforge, sa rezolve problema cu providerul.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Si la mine a fost aceasta faza cu ceva zile in urma dar de atunci nu a mai aparut si sunt la RCS & RDS ....


    ........................ Jupiter ..........................



    Per week : 433.293.336 Metal / 127.655.472 Crystal / 91.319.760 Deuterium



  • asa am patit si eu duminica noaptea..timp de 10-15 min.
    sunt pe UPC.

    crow23tek ne spune:

    Quote

    miner nu inseamna ca joci , miner inseamna ca esti un om fara viata si fara ocupatie dependent de niste clickuri , nu e nicio satisfactie sa intri de 2 ori pe zi pe joc si sa dai 2 clickuri mai bine bei o bere te uiti la ceva interesant...


    Quote

    27.02.2015 23:18:20 Valent Draqshorul 14.07.2042 23:18:20 Incalcare T&C

  • Cand se intampla la alti provideri, presupun ca este de la server. Dar abonatii romtelecom au o istorie lunga cu problema asta.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Salutare!
    Si mie mi-a dat eroare de logare astazi,insa doar pe orion,pe restul universurilor nu,sunt la rcs

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche

  • La Chisinau aceeasi problema, pe Leo citeva zile in urma nu ma-m putut loga de 30 minute ...

    Arta războiului ne învață să ne bazăm nu pe probabilitatea ca inamicul să nu vină, ci pe propria noastră pregătire de ai primi; nu pe sansa de a nu ataca, ci mai degraba pe faptul ca ne-am facut pozitia neatinsa.

  • Si mie mi-a dat eroare pe chrome si persista.
    Pe firefox imi merge.
    Sunt pe RDS.
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • La Chisinau aceeasi problema, pe Leo citeva zile in urma nu ma-m putut loga de 30 minute ...


    S-a intamplat si la mine, dar pe telefonul mobil. Am incercat de pe mozilla si apoi safari - aceeasi problema.




    O concluzie simpla si logica ar fi aceea ca problema nu este la provider, cum nu este nici la browser (din moment ce se intampla la atatia provideri diferiti pe areale diferite, indiferent de browser). Prin eliminare - problema vine de la gf, pe un tronson sau altul. Implicit - ne batem gura de pomana...

  • Si eu am avut parte de aceasta erroare acum cateva zile.
    Timp de 2 ore nu m-am putut conecta pe leo,pe mizar mergea sa ma conectez.
    Am incercat si cu chrome si firefox,am incercat si cu telefonu si tot nu mergea.
    Am oprit wi-fi si a activat datele mobile si abia atunci am reusit sa ma conectez.


    Carl von Clausewitz'' wrote:

    Războiul este o continuare a politicii prin alte mijloace.

  • Problema a fost semnalata chiar sonor in ultima perioada, insa demersurile se lasa inca asteptate.


    http://prntscr.com/7yc062


    Este adevarat ca serverele nu merg pe aer, ni se aduce aminte cam in orice discutie cu si despre DM. Asadar, lansez o curiozitate:


    A scazut "input"-ul de materie cumparata pe bani reali ??? (Tiketele nu le socotim)
    A scazut interesul entitatilor responsabile cu mentenanta?
    A scazut, poate, nivelul de competenta al entitatilor mai sus mentionate?


    Altminteri, ce draq se intampla de nu puteti rezolva o banalitate ca asta?


    Jenant....