Univers Retro

  • Am avut 'norocul' sa fiu informat despre deschiderea acestui univers. :crazy:


    Dupa o pauza totala de minim 4 ani , mi-am facut cont si joc cat de cat, de dragul vremurilor demult trecute.




    Mai e cineva 'OldSchool' care joaca pe universul retro?

    BICIUIT PE PLANTATIE!

    nightcrawler-> <-------Valent

    Fost jucator de Ogame!

  • Da..suntem vreo 9 persoane



    Aveti alianta? Primiti si noobi? Eu momentan sunt intr-o alianta de poloneji cu care nu am nicio tangenta dar m-au spamat cu PM-uri sa intru, la inceput.

    BICIUIT PE PLANTATIE!

    nightcrawler-> <-------Valent

    Fost jucator de Ogame!

  • Aveti alianta? Primiti si noobi? Eu momentan sunt intr-o alianta de poloneji cu care nu am nicio tangenta dar m-au spamat cu PM-uri sa intru, la inceput.

    si eu care ma gandeam ca esti fanu lor!!
    ai uitat?!


  • este alianta infiintata de bibas... TBH...
    ia legatura cu Berzelius pt detalii


    Am initiat o aplicatie :gamer: .




    si eu care ma gandeam ca esti fanu lor!!
    ai uitat?!



    In alte vremuri faceam pe polonezu, nu am uitat, ha ha!

    BICIUIT PE PLANTATIE!

    nightcrawler-> <-------Valent

    Fost jucator de Ogame!

  • Da erau vremuri frumoase, intr-un fel imi pare rau ca m-am indepartat de comunitate si de joc, mai ales ca am avut ocazia sa va cunosc pe multi la intalnirea de la Brasov, unde m-am simtit foarte bine, in largul meu. Nici nu stiu daca au mai fost intalniri de genul si imi pare rau ca nu am tinut legatura cu mai multi, probabil si pentru ca sunt de tipul 'lone wolf' . Poate intr-un viitor daca va mai intalniti, aproape sigur particip si eu.



    Cu toate ca nu sunt la fel de entuziasmat fata de joc, am gasit o placere totusi in a juca in universul asta, noroc cu Victor, cu care am tinut legatura si m-a pus la curent.

    BICIUIT PE PLANTATIE!

    nightcrawler-> <-------Valent

    Fost jucator de Ogame!

  • E frumos, si eu joc acolo. Fie ea si demodata, interfata veche este inca minunata :)