Retragere

  • Nu credeam ca o sa fac acest topic vreodata si nici nu ma batea gandul sa il fac chiar daca ma retrageam....
    Va urez tuturor jucatorilor romani tot binele din lume in viata reala si sa va bucurati de multe succesuri si realizari dar nu in ultimu rand de multa sanatate.
    Vreau sa multumesc in special lui MacLeod care mi-a fost ca un tata in acest joc,care ma ajutat si sfatuit si in viata reala.
    Le multumesc si urmatorilor colegi de breasla dar si prietenilor cu care am pierdut nopti pe skype,la poker sau pe ogame: xmediastudio,Dinca,Age,lu vali,lu VIP chiar daca el a aparut de curand prin jedi,lu acid, NEXT, s.a.m.d. ^_^
    Multumesc tuturor pentru momentele frumoase petrecute pe acest joc.
    Sper ca voi reveni pe urmatorul univers daca se va face prin septembrie-octombrie :P

    :bye:

  • Din pacate n-am citit nici un cuvant din ce ai scris mai sus, ma dor ochii de la textul care-l folosesti (font/color). Daca vrei sa te obosesti sa editezi sa intelegem si noi ceva, ti-as spune mai multe.
    Pnt moment, pot sa-ti spun doar succese in real si poate te mai revedem printre noi!

  • Adi iti multumesc foarte mult pentru dedicatie.
    Sa stii ca esti un baiat foarte bun,cu bun simt, care va reusi cu siguranta ceea ce si-a propus in RL si clar imi face o deosebita placere sa fim prieteni.
    Sa nu te abati de la ceea ce ti-a propus si sa fii consecvent asa cum te stiu!
    Multa sanatate cu realizari si bucurii multe iti doresc sa ai, alaturi de cei dragi!
    Forta fie cu tine!
    Bafta


    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Eu te stiu de ultras CD targoviste,am fost in f2f pe jupiter,ma bucur ca ai reusit sa iei bacul si probabil sa vinzi si contul:))
    Numa' bine si revenire cat mai rapida,pe "stadion":)))

    "Să fii învins, dar nu supus – asta este victorie. Să fii victorios si să te culci pe lauri – asta este înfrangere"(Józef Piłsudski)


    Who doesn't respect and value his past, is not worth the honour of the present, and has no right to a future · (J.P.)



    ”Soluția creștină de a arăta că lumea este diabolică și urâtă, a făcut ca lumea să ajungă diabolică și urâtă” – Friedrich Nietzche