Discuţii - Raport Universul Orion

  • Ai muncit ceva la acest raport....Excelenta idee si excelenta prezentarea universului....felicitari!! Preferam sa nu fiu in raport sa nu traiesc rusinea de a fi in spatele unui octogenar (tata Zamo)...:)))) pe care il salut pe aceasta cale..cu respect maestre

    Sunt atât de inteligent, încât niciodată nu înţeleg nimic din ceea ce spun. (Oscar Wilde)

  • UN raport reusit, Gusty cu mici(mari) exceptii.


    Din atatia reporteri, nu se gaseste sa ii ia cineva un interviu lui xmediastudio? Totusi este jucatorul care are, cea mai mare teasta de pe RO, jucatorul care a condus universul IO mai bine de un an si jucatorul care conduce Orion detasat si inca mult timp de acum incolo.


    SiriusRo rank 1: 30.07.2017 - 23.10.2018(fuziune).
    111 HOF (5 TOP 10 SOLO si 5 TOP 10 ACS).

  • UN raport reusit, Gusty cu mici(mari) exceptii.


    Din atatia reporteri, nu se gaseste sa ii ia cineva un interviu lui xmediastudio? Totusi este jucatorul care are, cea mai mare teasta de pe RO, jucatorul care a condus universul IO mai bine de un an si jucatorul care conduce Orion detasat si inca multi timp de acum incolo.



    Probabil ca nu... unii oameni inca nu au depasit faza cum ca unii isi permit sa folosesca materie (si e treaba lor daca au cum si cu ce).Desi eu prefer sa privesc treaba asta ca si cum ei platesc si pentru persoanele care nu folosesc materie si astfel inca mai avem unde juca.

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Din atatia reporteri, nu se gaseste sa ii ia cineva un interviu lui xmediastudio? Totusi este jucatorul care are, cea mai mare teasta de pe RO, jucatorul care a condus universul IO mai bine de un an si jucatorul care conduce Orion detasat si inca multi timp de acum incolo.



    Aş răspunde multe aici. Dar am promis ceva.


    Răspunsul oficial: Încă nu merită.




    Mulţumesc tuturor pentru păreri şi aprecieri la adresa Raportului.
    Off-topicul, îl voi muta în privat. Aviz lui Squaker.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Salut,dupa o perioada foarte mare de absenta revin cu o postare aici ...
    Gusty ,"ma frend" cand tu scriai raportul eu invatam pentru BAC si de aceea nu am raspuns... stergeam TOATE mesajele zilnic deoarece nu aveam timp sa le citesc (scuze Mac).
    Despre mine stiu multi cam tot (greu de prins si bun player cand are chef),am jucat si fleeter prima data pe hydra atunci cand ai fost spart de gasca PALADIN si ti-ai luat vacanta de la ogame mult timp...dupa ce a fuzionat hydra am renutat la contul de acolo si m-am axat cam pe toate universurile noi nefacand mare lucru ba din lipsa de timp ba din plictiseala :lol:

    Felicitari de raport !
    O seara buna tuturor. :bye:
    P.S: Am luat BAC-ul "ma frends" ^_^