Discutii despre Un altfel de interviu !

  • Răspunsuri cam fade din partea lui. Nimic impresionant la persoana intervievată, ba chiar am cascat de vreo 2-3 ori. :coffee:


    Aceleași frustrări si nemulțumiri ca ale oricărui jucător mediocru.


    NEEEXT ! :X:

    - Pirat spatial in devenire ! -

  • Un interviu cu raspunsuri de pluton. II recomand cu caldura candy crush saga sau orice alt joc unde jocul 170 nu ataca pe nimeni. E doar pararea unui jucator anonim(EU) pe comunitarea .RO.

  • ideea nu e rea, dar iti trebuie cineva care sa si spuna lucruri interesante.



    pe ce loc e ? din ce am auzit s-a apucat de la inceput pe leo...


    oricum zice ca e miner si sta si 10 ore pe ogame 8| 8| 8|

  • Nu exista nici un jucator cu numele ,,YldirimOGame" pe leo.
    Interviul nu e prea interesat.
    Exact aceiasi problema,,,top 130 ataca top 270",normal ca va ataca
    sunteti neglijenti,lasati flota la sol cate 3-4 ore,faceti fs de pe planeta,ect
    e normal sa fiti atacati,asta e un joc de razboi,nu e sfanta milostenie.

    Quote

    YldirimOGame: Momentan miner. Ca să te poți numi fleeter, ai nevoie de o producție care să-ți permită să faci nave.


    Serios?
    Ca sa fii fleeter trebuie sa ai foarte mult timp liber,sa iti petreci cate 20 de ore pe zi in fata la pc
    ca sa farmezi tot ce prinzi.
    productia nu joaca rolul principal,
    ci atacurile,degeaba bagi productia in nave daca nu le misti deloc.


    Carl von Clausewitz'' wrote:

    Războiul este o continuare a politicii prin alte mijloace.

  • e bine sa mai vezi ogameul si din alt punct de vedere nu doar al celor PRO

    Foarte corect.


    E drăguţ să vezi părerile celorlalţi, însă trebuie mai multă aprofunzime. Dacă vezi că ei nu deschid anumite subiecte, intră mai mult în sufletul lor! :)" title="evil">


    E totuşi un început. Îmi place totuşi, că are iniţiativă.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Vasi, imi place aceasta predispozitie a ta de a intreprinde ceva nou.
    Felicitari!
    Succes in realizarea acestui plan!
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Amatorii trebuiesc ascultati si ei, doar asa vom stii cu ce probleme se confrunta.
    Apreciez initiativa, King.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Ca sa fii fleeter trebuie sa ai foarte mult timp liber,sa iti petreci cate 20 de ore pe zi in fata la pc
    ca sa farmezi tot ce prinzi.


    O sa mai treaca ceva timp pana depasesti statutul de gainar postand tot felul de farmuri.Cand o sa depasesti acel statut o sa intelegi ce inseamna si fleeter... nu raider.




    Cat despre interviu... este ok si chiar un punct de vedere nou si necesar.Asa putem afla ce parere au si ceilalti jucatori... nu numai aia pro.Poate asa candva o sa fie mai multa lume in ogame.


    N-o fi Future cel mai priceput jucator, dar asta nu inseamna ca trebuie desconsiderat.
    MotanuD

    Files

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?