[Top 2] [TOT: 12.296.898.000] Dildau [viG] & kely [viG] vs. abdulah1 [Elders] (A: 1.950.265.000, D: 10.346.633.000)

  • Fuziunea doar ce a avut loc acum 2 luni, probabil viitoarea nu va mai avea loc mai devreme de un an. Fuziunea a creat diferente destul de mari intre cei ca mine veniti de pe un univers x1 si cei care jucau deja pe x3. Acum tinand cont ca Jupiter (univers x4) e deja mult peste Mizar ca puncte, flota, o fuziune cu acesta este imposibila.
    Deci va amenintati reciproc degeaba ca nu va veti intalni :))


    Prea mult pe langa subiect
    Avertisment verbal, spam
    -Kougan

    Sunt atât de inteligent, încât niciodată nu înţeleg nimic din ceea ce spun. (Oscar Wilde)

  • Urcat in top 10, felicitări.

    [align=center]

    [/align]
  • @ moonspell: altadata sa faci o simulare inainte sa te apuci cu teorii pe forum , ca iti da cu virgula rau de tot .....


    Alkolic : pe cine sa spargi tu mah ???? esti mare jucator de cand ti-a dat vYxx contu ....
    sa vina fuziunea , da roaga-te sa vina x4 , ca daca se va face pe x2 , nu va vad bine....


    Mă simt nevoit sa comentez ,scuzați întârzierea :D
    Kely ,nu uita ca și tu ai primit un cont rand 1 la o diferență uriașă fata de no2 cont în care a fost investit 1k e(așa mi-a zis himera)
    În plus știm amndoi adevărul,nu sari cu gura p'aci
    Ești băiat bun ,dar trebuie sa știi ca poate alții uita ,da noi nu rotfl

    10 zile pt urmaritul unei flote care avea in spate un jucator activ dupa spusele baietilor si mai ales un program haotic.Dar e usor sa faci misto de alti jucatori care au muncit cu conturile lor spre deosebire de tine care te vezi zmeu pe un univ mort si cu un cont preluat la un nivel destul de avansat.
    felicitari de hit si la mai mari.
    aparator spor in rl,daca refaci atunci spor si aici.


    Kely a primit contu,nu a muncit așa mult la el
    Așa ca nu fi d'ăla care pupa numai ca sa nu te sparga :raspa:



    Avertisment verbal, spam
    -Kougan

  • Salutare!


    Un top10 e un top10, o ciocnire de flote e mereu frumoasa. Nu-nteleg de unde hatereala asta bazata pe cine a dat contul cui. Nu contul da lovituri de top ci jucatorul care-l manuieste.


    Felicitari de lovitura si mult succes pe toate planurile!

  • si uite ca apare si domnu' Dima sa isi dea cu parerea....

    Kely a primit contu,nu a muncit așa mult la el


    am primit contul cand avea 3 kk puncte. si l-am dus la 70 kk. deci daca parerea ta e ca nu am muncit la el atunci...treaba ta....

    ai lipsit cam mult....si cat ai jucat n-ai prea aratat nimic....asa ca lasa teoriile si stai in banca ta.....oricum ramai un jucator de 2 lei...


    Avertisment verbal, spam/limbaj agresiv
    -Kougan