Peluza OGame - EURO 2016

  • România a jucat la 5 turnee finale de CE din 15.
    A jucat 16 partide castigand una!!!
    A marcat 10 goluri primind 21.
    Singurul jucator care a marcat mai mult de 1 gol este B. Stancu cu... 2. Din pinalti. Asta in conditiile in care au jucat la CE si fotbalisti mari in frunte cu Majestatea Sa Gheorghe I.


    Rezultatul nu e onorabil, nici pe departe. Dar statistic si istoric e perfect previzibil.
    Deci:


    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • rofl , buna asta.



    In orice caz o finala putin asteptata, multe echipe de calibru au dezamagit.



    Sa fie anul lui Ronaldo? Sau castiga 'amaratii' aia de abea ne-au batut :phatgrin: ?

    BICIUIT PE PLANTATIE!

    nightcrawler-> <-------Valent

    Fost jucator de Ogame!

  • Eu as merge pe mana Portugaliei!Franta a avut 2goluri care nu mi s-au parut a fi chiar regulamentare(primul gol cu noi de ex).
    Daca Germania ar fi fost fara suspendari am fi vazut alt meci.
    Cred totusi ca va fi un 2-2 si prelungiri!
    Nu m-ar mira un arbitraj pro Franta...




    "Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet.Teme-te daca te opresti."

  • O finala mincinoasa, doua echipe ce nu sunt nici de departe cele mai bune doua de pe continent.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • finala mincinoasa, doua echipe ce nu sunt nici de departe cele mai bune doua de pe continent.

    Asta e fotbalul...mie mi-au placut Belgia si Italia!



    "Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet.Teme-te daca te opresti."

  • intentionata lovitura lui Payel la CR sau nu?
    Clar ma bucur pentru Portugalia.... acel 5% avantaj pentru echipa gazda a cantarit greu (mai ales in meciul cu Germania).
    Italia si Germania au fost echipele cu prestanta ( Islanda a fost surpriza placuta).
    Parerea mea

  • intentionata lovitura lui Payet la CR7 sau nu?



    Intentionata? Lovitura tactica rapida la limita regulamentului, a scos din joc arma principala a adversarului. In rest...


    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • "La pomul laudat, nici mere nu face."

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze