End of game

  • Am inceput ogame ro inca cu uni 1 cred ca in 2007. Asta inseamna ca am aproape 10 ani. Ei bine asta este ultima mea postare pe forum. Daca voi reveni voi reveni dupa o perioada de macar un an si sigur nu o voi mai face cu aceasta identitate. Nu am putut sa va spun nici macar celor mai apropiati cine sunt in realitate si ce lucrez. Asta e, rigorile meseriei trebuiesc respectate. Acum sunt colonel in rezerva si teoretic timpul ce il pot aloca mie ar trebui sa fie mai mare. Totusi acum 3 ani am adoptat doi copii de 5 si respectiv 6 ani. Cum sunt la pensie si a mea consoarta nu vrea sa renunte la cariera o sa imi ocup timpul cu administrarea firmei de tehnica de securitate (deh nu puteam sa renunt la o viata dedicata) si educarii celor doi copii. Asa ca alocarea de timp pentru acest joc, tinde catre zero. Va doresc bafta in RL si sa aveti bucurii in acest joc.


    Cristian

  • mult succes in RL Cristian!


    toate au un inceput si un sfarsit! frumos gestul tau de a adopta doi copii...respect!
    am avut multe clinciuri de-a lungul anilor si nu am fost niciodata prieteni...iti doresc multa sanatate tie si familiei tale!


    felicitari pentru tot ce ai facut pentru jocul asta...

  • doi copii de 5 si respectiv 6 ani






    Nu vreau sa fiu rau ,dar sti tu cum esti CITRO :)))
    Bafta in Rl ,tin minte ca ne ciondanisem noi ceva pe kasso la inceput
    Intradevar ,esti oldschool,iar toate conturile tale au ajuns sus ,il astept pe cel de pe orion cadou :bye: :D
    Bafta in RL

  • Citrolina, nu reziști 1 an. Îți promit!




    Ai grijă de rl, ăla e cel mai important. Te pupă tata!

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Inca putin si te vei fi retras de mai multe ori ca mine. ^^


    Numai bine, pana la proxima revenire, cel putin!

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Mult noroc in viata de zi cu zi si mai ales multa sanatate...
    Cum a zis cineva mai sus, si noi doi am fost mai mereu in clinciuri... dar in pofida a ceea ce crezi despre mine te-am respectat intotdeauna ca adversar.
    Si eu am fost retras si microbul acestui joc m-a facut sa ma intorc... de mai multe ori. Cel mai probabil o vei face si tu.
    Tot respectul pentru ce ai scris mai sus despre tine, despre viata ta dincolo de monitor, dincolo de ogame. Sa-ti traiasca, sa fie sanatosi copilasii si sotia.
    Fericirea si buna intelegere in familie este poate cel mai important lucru din viata unui om.

  • Din ce ai scris acolo denota ca de fapt tu esti altfel(nu stiu in ce masura) decat comportamentul de 'ogamer' aratat in aceasta comunitae(forum/joc)!
    Bafta in ceea ce ti-ai propus!



    "Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet.Teme-te daca te opresti."

  • :hi: salutare...prea multe nu sunt de spus....in joc ai fost un coleg de treaba pentru mine, in cele cateva atacuri impreuna...am fost si suntem colegi de alianta, prin unele universuri....daca hotararea ta este luata, atunci nu-ti pot decat ura BAFTA IN VIATA REALA, iar cand dor ti se va face de comunitatea ogame, sa stii ca pe unii dintre noi ii vei gasi tot aici...repet, pe unii dintre noi, poate si eu, poate nu...viitorul va decide.....cat despre tine in viata reala, nu am avut ocazia sa te cunosc, dar felicitari pentru alegerile facute in viata, sunt cele mai importante si sa-ti traiasca copii, sotia, familia...toate cele bune in continuare de la un alt CRISTIAN. :bye: :bye:

  • Multumesc pentru sfaturi! Multumesc si pentru ocaziile in care ne-am contrat, au fost savuroase si ele! Si toate cele bune! O asteptam pe Joy peste un an :p

  • Cristiii, ba Cristiiiiii !


    Session Start: Wed Oct 26 17:27:51 2016
    Session Ident: Canalul public: #ogame.ro
    [17:28] <citro> salut!
    [17:28] <citro> mao ai o solicitare in pm pe forum. te rog sa o indeplinesti nu vreau sa mai fiu tentat sa iti raspund
    01[17:30] <@Mao> salut, ai raspuns in pm
    [17:30] <citro> ies ca aia micii si tampiti tocmai s-au incaierat. dracu' stie pe c emotiv da urla de ma asurzesc:P
    01[17:30] <@Mao> :)
    [17:30] <citro> nu mai intru mao.
    [17:31] <citro> emailurile de la tiket le-am sters asa ca nici tiket nu pot deschide
    [17:31] <citro> conturile le-am predat.
    [17:31] <citro> cand o sa isi schimbe si adresele de email termin de tot cu ogame
    01[17:31] <@Mao> citro, eu urmez caile regulamentare, cererea ta tre sa vina prin tichet
    [17:32] <citro> nu ami pot deschide tiket mao
    [17:32] <citro> si sti si tu ca nu pot
    [17:32] <citro> iar ironiile nu isi au locul mao
    [17:32] <citro> nu ma face sa intru si sa dau in tine
    [17:32] <citro> sti ca pot si ma pricep sa ranesc cand vreau
    01[17:33] <@Mao> well, altfel nu pot interveni
    01[17:33] <@Mao> fa-o
    [17:33] <citro> nu vrei
    01[17:33] <@Mao> :)
    [17:33] <citro> iti spun eu ca nu vrei
    [17:33] <citro> nu mai am nimic de perdut si clar nu vrei sa te pui cu mine
    01[17:34] <@Mao> altceva?



    Amice, cu sau fara amenintarile tale ce ma lasa rece, te astept oricand. Sper ca in viata personala sa fi mai echilibrat.

    ^^

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

    The post was edited 1 time, last by Mao ().

  • URAT CITRO :X:
    ROG UN MODERATOR SA-MI STEARGA POSTARILE DIN ACEASTA SECTIUNE

    MULTUMESC ANTICIPAT

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • ROG UN MODERATOR SA-MI STEARGA POSTARILE DIN ACEASTA SECTIUNE
    MULTUMESC ANTICIPAT

    *Done*



    [media][media]

    [align=center]

    [/align]
  • toate conturile tale au ajuns sus ,il astept pe cel de pe orion cadou :bye:

    Dima, poate asa ajungi si tu in top inca odata...Oricum, flota aia, saraca, imi e mila stiind ca nu va rezista mult pana va intra in reciclatoarele unora ;)


    On-topic : Citro, nu am avut multe ocazii sa te cunosc indeaproape, insa din cate am vazut esti un jucator de top. Iti urez mult succes si multe reusite in RL, mai ales cu cei mici (+ respectele de rigoare pentru gestul tau). Nu prea conteaza ce ai aratat pe forum...e doar un joc, e doar o comunitate unde oamenii isi mai spun cate un of, uneori.


    Inca odata, mult spor. Probabil ne vom revedea curand.