Cont top 300

  • In atentia oricui ar avea impulsul de a-i ceda contul - acest individ (care tot schimba numele - sRs, Necuratul, etc) tot cere conturi in stanga si-n dreapta cu scopul de-a le ciocni intre ele. Face asta de ani de zile, dupa cum chiar el a spus.


    Va indemn sa nu ajutati la incalcarea regulilor jocului cedandu-i conturi!


    Multumesc,

    ~Avertisment~
    Trolling/Acuze nefondate- Te rog sa deschizi un ticket daca poti
    oferi ceva informatii care sa sustina ceea ce spui!
    Ahilles

  • In atentia oricui ar avea impulsul de a-i ceda contul - acest individ (care tot schimba numele - sRs, Necuratul, etc) tot cere conturi in stanga si-n dreapta cu scopul de-a le ciocni intre ele. Face asta de ani de zile, dupa cum chiar el a spus.


    Va indemn sa nu ajutati la incalcarea regulilor jocului cedandu-i conturi!


    Multumesc,


    În atenţia oricui vrea sa il asculte pe individul de faţă,nu-mi cedati mie contul , cedati-le lui . Astfel , aveti garanţia ca o sa dea iar vina pe servici cand vi le sparge .

    ~Avertisment~
    Trolling- Daca nu raspundeai de avertisment scapai!
    Ahilles

  • Ma bucur sa vad ca incerci sa te ridici la inaltimea sloganului din semnatura ta, da' nu ma prind la ce te referi in ce-ai spus aici. Poate esti amabil sa-mi explici si mie, preferabil in pm, sa nu-ti mai spamam postul de cautare de conturi de push :)

    :arrow: Warn
    Spam/Trolling- Puteai sa ii dai dirrect PM nu?
    Cum am spus si mai sus...daca poti sustine ceea ce spui deschide un ticket!
    Ahilles

  • Nu vreau sa par nesimtit , dar daca iti faceai cont cand ai postat erai cu mult intrat in top 300 . doar 196 de puncte trebuie sa faci :))