Iuda [CORSARII] vs whii [EMPIRE] (TP: ~6224M)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Felicitari Radule pentru lovitura si consecventa !

Aparatorule...felicitari si tie ,presupun ca ai invatat sa faci fs dupa hitul asta,daca nu ai invatat si ai impresia ca nu ai inteles ceva..posteaza pe forum,este o comunitate deschisa si dornica sa te ajute.Totusi dupa primele 10 hofuri date pe tine si nepostate...trebuia sa-ti pice fisa si sa pui contul in v-mode ..pentru ca era clar ca esti depasit de situatie,dar te felicit din nou, ai dovedit ca esti un luptator si nu ai renuntat.Acum probabil o sa pui bifa pe delete account,iar trebuie sa te felicit - ai invatat cand sa renunti.
      Ai avut o crestere spectaculoasa in aproape un an pe acel cont care avea mine de top 5 si flota care-ti permitea sa farmezi oriunde.O crestere spectaculoasa a avut si newway care pe un cont cu mine de genul level 24 metal a crescut mai mult intr-o luna.Este posibil sa ma insel ,am inteles ca vreo 4 tehnicieni s-au perindat pe contul ala in timp ,tu fiind doar unul din ei. Am asteptat postul tau aici cu o explicatie ..ca no...acel cont chiar a fost muncit,explicatia ta intarzie ,la fel cum ai intarziat sa-ti astepti si flota ,oricum chiar daca erai on nu stiu de reuseai sa fugi prin portal,garantez ca nu aveai flota pregatita pentru salt.Pe viitor incearca sa te inveti sa farmezi,daca farmai era posibil sa observi ca este o colonie in apropierea ta..au trecut probabil cel putin 24 de ore de la infiintarea ei pana la atac.Daca decizi sa continui....pastreaza contul in v-mode si intr-un an tot in top 20 vei fi.Daca pastrai de la inceput in v-mode..erai top 10 da no..Nu mai lua conturi de top ,dupa cum vezi ,nu-ti ofera satisfactie pe termen lung.
      Imi cer scuze daca te-am deranjat in vreun fel dar crede-ma ca si eu sunt deranjat - si nu de pierdere ci de modalitatea in care ai pierdut,luand in considerare ca ai portal pe fiecare luna si sloturi destule incat sa faci urmarirea miscarilor tale mai mult decat dificila.

Am scris prea mult ,in rest iti doresc o zi/noapte placuta si toate cele bune.
    • Felicitari Radu, ai reciclat un cont care ti-a provocat zile negre acum 2 ani, cand Casper era la carma. Pacat ca nu e aici Porcusorul sa se bucure si el .Tin minte si acum caderea lui Citroen si siretlicul tandemului whii & casper. Era doar o problema de timp, chiar si cu Helios au lipsit doar cateva minute sa cada (atunci era insa o livitura coordonata in echipa).

Bucura-te de reusita, spor la refacut carnea de tun! Sper sa mai persistati si tu si noob, :gimme5: se mai gasesc tinte pe u2 si inainte de fuziune.
    • felicitari de hit.... asa ceva mai rar vezi...acum poti sta linisttit fara fs:)
      imi pare rau de munca pe care au depus-o adevaratul whii si altii pe contul asta.dar asa se intampla cand primesti un cont de top, pt care nu ai muncit deloc, nu dai 2 bani pe ce se intampla cu el. presupun ca contul va sta in v acum, ca asa cum a crescut din parti de cand l-ai preluat, sunt sigur ca nu o sa refaci ...pacat..deci glitr
    • Interesant ca aparatorul nici macar n-a schimbat numele la cont. Da, e mai usor sa se vorbeasca de "nubul ala de whii" desi...

nw_bike wrote:

nu dai 2 bani[...]

Da-mi voie sa te contrazic. Unii incompetenti ajung la butoane tocmai pentru ca investesc ceva mai mult de 2 bani!

axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
      Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...

Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze
    • felicitari moldovene.Abia astept fuziunea aia...poate prind si eu unu mare ca pe uni 4 nu mai sunt asemenea flote:(

wanted: vezi sa nu te ia vantu'
      Iuda: mai greu asa ceva
      wanted: la 200 kile...asa e
      Iuda: 201,ca am mancat
      wanted: 1 kil de ceapa
      Iuda: juma' de kil....restu' mamaliga
      wanted: rotfl rotfl
    • concluzie: decat sa dati contul la orice noob care nu stie ce inseamna sa cresti un cont de la 0 la x kk pct...si nu stie sa aibe grija de cont....mai bine il bagati in vmode si jucati cand va vine cheful
      frate...nu ai chef sa joci...stai in vmode ca e mai sanatos...dai si 2 euro ptr niste materie ca sa nu ti se stearga contul si intri cand iti amintestii de el.

felicitari ptr atac
    • In urma cu aproximativ 3 ani a trebuit sa ma retrag din ogame. Am lasat un cont pe U2 de locul 11, cont ridicat de mine de la 0. Flota era si ea o flota frumusica pe vremea aia. L-a preluat altcineva, iar in cateva saptamani (nu multe) s-a ales praful de tot. Atunci mi-a parut rau ca nu am pus pur si simplu la sters contul. Asta e.
      Daca va iubiti contul si tineti la munca voastra, nu-l lasati pe mana noob-ilor sa-si bata joc de el: faceti-i voi felul si gata!

Felicitari pentru hit Iuda. Condoleante Whii!
    • :hi:

Felicitarile mele Radule 10/10 .... vad ca nici acuma nu te`ai lasat de joc.
      Whiii imi pare rau de contul tau.
      Si uite ca dupa mai bine de 2 ani de cand m`am lasat de joc m`am minunat de flotele care sunt acuma si ca inca mai e activitate pe RO.

TOTUSI ma bucur ca inca mai sunt in Top10.

:bye: :bye:

Ciocnirea, este atunci cand un utilizator posteaza intr-un topic cu o vechime mai mare de 2 saptamani de la ultimul sau post pentru a-l aduce din nou la inceputul sectiunii, este interzisa.

Warned pentru ciocnire
      ~katz