(TP: 1.795.999.000 ) + Lovitura de razboi + Ninja - [Immortal] lagarto & [Immortal] marian_n1ck -vs- [EQL] KiIIer

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• (TP: 1.795.999.000 ) + Lovitura de razboi + Ninja - [Immortal] lagarto & [Immortal] marian_n1ck -vs- [EQL] KiIIer

In primul si primul rand tin sa-l felicit pe Killer pentru ca a decis soarta razboiului si pot sa spun ca a tras linie, singurul fleeter adevarat din Immortal fiind dat jos si anume marian_n1ck. De asemenea tin sa-i felicit si pe ei, caci fara, n-ar fi existat acest Nou Numar 1 ce inglobeaza si un Ninja dar, poate ce este cel mai important, o lovitura de razboi.
      Consider acest razboi castigat in proportie de 99%. Ar fi o idee buna sa recunoasteti infrangerea caci nu mai are nici un rost sa se continuie in acest moment.
      Felicitari Killer inca o data, felicitari MaO, Ella, Bibas, MotanuD care au punctat pe Immortali, si, nu in ultimul rand echipei EQuiLibrium [EQL] Uni6.ro de la primul pana la ultimul miner.
      Greselile se platesc si sincer imi pare rau de ce ati patit, dar, tot raul spre bine.
      Glotr sau Glitrl atacatori... :airborne:

Urmatoarele flote se intalnesc in lupta

Atacator: lagarto
      Arme 120% Scuturi 110% Armura 120%

Vanator Mic...5.814
      Crucisator...1.047
      Nava de razboi...1.891
      Probe de spionaj...1
      Interceptor...831

Atacator: marian_n1ck
      Arme 140% Scuturi 120% Armura 130%

Vanator Mic...99.824
      Vanator Mare...1
      Crucisator...5.289
      Nava de razboi...6.010
      Interceptor...4.392

Aparator: KiIIer
      Arme 150% Scuturi 150% Armura 150%

Vanator Mic...25.600
      Crucisator...14.904
      Reciclator...964
      Distrugator...5.000
      RIP...3
      Interceptor...7.910

-- KaBoOoM ! --

Atacator: lagarto
      Arme 120% Scuturi 110% Armura 120%

Vanator Mic...9 ( -5805 )
      Crucisator...43 ( -1004 )
      Nava de razboi...332 ( -1559 )
      Probe de spionaj...0 ( -1 )
      Interceptor...241 ( -590 )

Atacator: marian_n1ck
      Arme 140% Scuturi 120% Armura 130%

Vanator Mic...161 ( -99663 )
      Vanator Mare...0 ( -1 )
      Crucisator...206 ( -5083 )
      Nava de razboi...1.172 ( -4838 )
      Interceptor...1.432 ( -2960 )

Aparator: KiIIer
      Arme 150% Scuturi 150% Armura 150%

Vanator Mic...171 ( -25429 )
      Crucisator...2.281 ( -12623 )
      Reciclator...39 ( -925 )
      Distrugator...4.862 ( -138 )
      RIP...3 ( -0 )
      Interceptor...6.411 ( -1499 )

Batalia s-a sfarsit la egalitate

Atacatorul a pierdut un total de 1.218.552.000 unitati.
      Aparatorul a pierdut un total de 577.447.000 unitati.
      La aceste coordonate spatiale acum pluteste 367.128.600 metal si 171.671.100 cristal.

Rezultatul bataliei

(Presupunand ca aparatorul a colectat campul de ramasite)
      Atacator pierdut: 1.218.552.000
      Aparator pierdut: 38.647.300
      Total Pierderi: 1.795.999.000

Converted with Invader Skodge's CR Converter 3.5 (Skin: "axe")

• axE wrote:

[...]
      MotanuD care au punctat pe Immortali
      [...]

Nu, axE, MotanuD n-a tras nici un foc in razboi. Scopul si tintele mele au fost altele.

Felicitari pentru nou nr1, etc.
      Edit: voi chiar n-ati citit nici un rand de pe forum despre importanta tehnologiilor... Au minerii tehnologii de lupta mai mari in Andromeda... :(
      Edit2: In conditiile in care cei 2 atacatori ar fi avut 16-16-16 (plauzibil, accesibil), acestia ar fi pierdut cu 200.000.000 mai putin, iar aparatorul cu 200.000.000 mai mult. Poate la prima vedere nu pare mult, dar in economia jocului ar fi contat...
      伟大的领袖毛主席万岁

axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
      Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...

Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze

The post was edited 1 time, last by MotanuD ().

• Felicitari atacatorilor pentru decizia luata. :stick:
      In acelasi timp va multumim pentru atitudine, gestul vostru de a sprijini dezvoltarea aliantei EQL este de o generozitate iesita din comun. :devil:
      Va dorim sa aveti aceleasi initiative pe toate universurile pe care jucati :lol:
      GLIRL :bye:
      Killer, felicitari pentru "sangele rece". Esti o adevarata vipera man :gimme5:
    • Felicitari Marean...te-ai ciuruit! ... Da' cu bietul Lagarto ce-ai avut?... :D

Killer,colega...ti se potriveste perfect numele ales!

When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS
    • Probabil ca soarta razboiului s-a decis in urma acestui atac nereusit....nereusit din motivele clasice cand iei ninja.
      e mai onorabil sa mori incercand sa dai o lovitura decisiva decat 1000 de atacuri maruntele pe aparari de doi bani ca sa mai adaugi ceva la daune...
      e diferenta intre cei care se distreaza jucand si cei care iau jocul prea in serios si nu mai stiu sa se distreze pierzand din echilibru mental cel putin.
      ii felicit pe atacatori pentru incercare si pe aparator pentru sangele rece
      refacere rapida tuturor celor implicati
    • + Lovitura de razboi + Ninja - lagarto[Immortal] & marian_n1ck[Immortal] -vs- KiIIer[EQL] (TP: ~1796M)

Si uite ca leai sters de praf cum doreai si mai bine de atat nu se putea Killere felicitarii se pare ca razbelul sa sfarsit in totalitate.Atacatorii refacere rapida daca mai continuatii

Hell is empty and all the devils are here
    • Felicitari pentru Ninja, Killer. Lovitura de razboi/Ninja & Nou #1, toate intr-una. :)
      Nu e doar un Ninja la 2 flote inamice, pentru ca una din ele era printre cele mai mari din Immortal, daca nu cea mai mare.

Glotr/Glirl atacatori, nu ma asteptam sa pici asa, Mariane. In orice caz, felicitari pentru c-ati incercat si spor daca alegeti sa continuati. :goodluck:

"Give a man a horse he can ride,
      Give a man a boat he can sail;
      And his rank and wealth, his strength and health
      On sea nor shore shall fail."

(James Thomson)
    • Mao wrote:

Killer,colega...ti se potriveste perfect numele ales!

dap mare dreptate ai mao..........

Mao wrote:

Felicitari Marean...te-ai ciuruit! ...

Mariane te-ai ciuruit bine........pakat........o sa moara si u6 la fel k restul de la 1-5 fara actiune si fara orgoliile dintre voi !

felicitari killer de ninja,de warhitt ( decisiv de altfel ) si de componenta flotei !

atacatori GLITR k nu va vad sa refaceti
    • Mult v-a mai luat sa-l anihilati pe "starul" marian_n1ck....felicitari killer, chiar ma bucur ca ai dat aceasta lovitura (cu toate ca nu am avut treaba cu u6), pentru ca pe acest personaj (marian_n1ck) nu l-am agreat niciodata. Cu aceasta lovitura razboiul a cam luat sfarsit, felicitari aliantei Eql. GLOTR atacatori (daca sunteti jucatori cu demnitate veti reface).
    • in sfarsit ... povestea

Nu vreau sa va plictisesc cu detalii asa ca:

In timp ce dormeam cu flota la sol, cei 2 au hotarat sa imi faca surpriza.
      Probabil au uitat sa tina cont de cercetari ca altfel nu inteleg.
      Poate posteaza si ne lamuresc.

PS: nu am reciclat mare lucru dar e prea mare bucuria.